Soru İphone 6s Cihazımı Satıp Hangi Mİ Cihazını Almalıyım

Meraxes

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
Herkese merhaba. Öncelikle öğrenci olduğumu belirtmek isterim. Elimde maalesef bir apple cihazı var. İphone 6s 16gb. İki sene oldu alalı ve bu iki sene burnumdan geldi. Apple'ın havasına kapıldım diyebilirim. Sadece firmanın isteklerinin yerine getirildiği marka değerinin müşteriden daha önemli olduğunu gözümüze sokan bir firma. Her neyse ben bu cihazımdan kurtulup elde ettiğim parayı Mi cihazlardan birini alarak kullanmayı düşünüyorum. Tahminimce 1500 tl civarlarında satacağım telefonu. Öğrenci olduğum en fazla 200 Tl daha arttırabilirim bütçemi. Bu fiyat aralığında hangi cihazları önerirsiniz? Mi 6 için indirimin olduğu bir site varsa onu da göz ardı etmem. Şimdiden yardım edecek arkadaşlara teşekkür ederim. İyi Forumlar

dıbı dıb tıs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
i.k
Cihazım
mi max 2
Konular
14
Merhaba hocam.mi 6 olabilir ama forumda cihazindan şikayetçi olanlar çok var.Tabi teknoloji biraz şans işi.Ayni durumda olsam tercihim mi note 3 den yana olurdu.íslemcisi yeterli kamerası mi 6 dan daha guzel.Ekran daha büyük.Sanki biraz daha sorunsuz.

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
N11 de bazen kuponlarla 1800 tl ye kadar getirebiliyorsunuz mi6 yı, zorlayamam derseniz mi note 3 tavsiyemdir mi6 yı aratmaz, hem de cebinize para kalır.

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Zorlarsanız biraz mi 6
eğer olmaz ise mi note 3
biraz para kalsın derseniz max 2
En net seçimler bunlar

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bütçenizden bağımsız olarak benim de tavsiyem Mi Note 3 olacak :) Mi6 ile arasındaki işlemci farkını son kullanıcı zaten hissedemiyor. Kamerası ve ekranı ise artıları. Ben sizin yerinizde olsam Mi Note 3 tercih ederdim.

Meraxes

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
Merhaba hocam.mi 6 olabilir ama forumda cihazindan şikayetçi olanlar çok var.Tabi teknoloji biraz şans işi.Ayni durumda olsam tercihim mi note 3 den yana olurdu.íslemcisi yeterli kamerası mi 6 dan daha guzel.Ekran daha büyük.Sanki biraz daha sorunsuz.
Hocam note 3 ile mi 6 arasında abes farklar var mı? Bu sitede biri 1600 tl diğeri 2000tl civarında ona göre bir şeyler düşünmek isterim
[doublepost=1516799971,1516799900][/doublepost]
N11 de bazen kuponlarla 1800 tl ye kadar getirebiliyorsunuz mi6 yı, zorlayamam derseniz mi note 3 tavsiyemdir mi6 yı aratmaz, hem de cebinize para kalır.
Hocam sizin mi 6 mi note 3 konunuzu az önce okudum mi 6 mı aldınız siz sonuna gelemedim konunun
[doublepost=1516800022][/doublepost]
Bütçenizden bağımsız olarak benim de tavsiyem Mi Note 3 olacak :) Mi6 ile arasındaki işlemci farkını son kullanıcı zaten hissedemiyor. Kamerası ve ekranı ise artıları. Ben sizin yerinizde olsam Mi Note 3 tercih ederdim.
Hocam güncelleme konusunda sıkıntı yaşatır mı mi note 3

dıbı dıb tıs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
i.k
Cihazım
mi max 2
Konular
14
Hocam note 3 ile mi 6 arasında abes farklar var mı? Bu sitede biri 1600 tl diğeri 2000tl civarında ona göre bir şeyler düşünmek isterim
[doublepost=1516799971,1516799900][/doublepost]
Hocam sizin mi 6 mi note 3 konunuzu az önce okudum mi 6 mı aldınız siz sonuna gelemedim konunun
[doublepost=1516800022][/doublepost]
Hocam güncelleme konusunda sıkıntı yaşatır mı mi note 3
Abes fark olrak ne kastediosun hocam?mi 6 performans odaklı.mi note 3 biraz işlemciden kısılmış ordan artanları kamera ve ekrana yamanmiş.Ama cantara hocamin dediği gibi son kullanici hissedemez bile.Mesela gecen mi note 3 un ois karşılaştırması vardi.Note 8,iphone8,mate 10 proyu tokatliyordu.Yani her modelin kendine gore artisi var.Ama bence gunluk kullanim kamera ekran flan mi note 3 alinir.

Meraxes

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
Abes fark olrak ne kastediosun hocam?mi 6 performans odaklı.mi note 3 biraz işlemciden kısılmış ordan artanları kamera ve ekrana yamanmiş.Ama cantara hocamin dediği gibi son kullanici hissedemez bile.Mesela gecen mi note 3 un ois karşılaştırması vardi.Note 8,iphone8,mate 10 proyu tokatliyordu.Yani her modelin kendine gore artisi var.Ama bence gunluk kullanim kamera ekran flan mi note 3 alinir.
Abes farktan kastım şu elime birini alınca kalite farkını hissettirir mi? Günlük kullanımda ya keşke diğerini alsaydım da şu kasılmayı yaşamasaydım der miyim. Yani özetle birinden birini alsam pişman eder mi? Cevabınız için çok teşekkür ederim. Her ne kadar apple’ı kötülesem bile 2 yılda hiç kasmadı donmadı. Alacağım cihazdan tek beklentim stabilite.
[doublepost=1516800958,1516800905][/doublepost]
Global rom yüklü bir cihaz alırsanız her hangi bir sorun yaşamazsınız
Global rom yüklü cihazı bu siteden temin edebiliyor muyum?

dıbı dıb tıs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
i.k
Cihazım
mi max 2
Konular
14
Abes farktan kastım şu elime birini alınca kalite farkını hissettirir mi? Günlük kullanımda ya keşke diğerini alsaydım da şu kasılmayı yaşamasaydım der miyim. Yani özetle birinden birini alsam pişman eder mi? Cevabınız için çok teşekkür ederim. Her ne kadar apple’ı kötülesem bile 2 yılda hiç kasmadı donmadı. Alacağım cihazdan tek beklentim stabilite.
[doublepost=1516800958,1516800905][/doublepost]
Global rom yüklü cihazı bu siteden temin edebiliyor muyum?
Satbilite konusunda üzmez.hele 6 s den sonraa.Apple lagları animasyonla absorbe ediyor zaten.Ben mi max 2 kullaniyorum şu an.sd625 var bundada günlük kullanimda takıldığını gormedim.Sadce grafikli oyunları 5 10 saniye geç acior.

Üst Alt