Soru iPhone 14 çıktı!

Waluigi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
26
Ben bu cihazlara bu kadar parayı vermem için aylık gelirimin 40 50 bin TL olması gerek hocam günün sonunda yaptıklarım belli whatsapp insta telegram YouTube tek oynadığım oyun wild rift ee geriye kalan minik minik deneyimler kullanmayacagim yada kullanamayacagim özellikler için bu paraları kesinlikle vermem örneğin acil durumda uydu bağlantısı Türkiye'de çalışmıyor Apple pay yok birde fiziksel sim yok türkiyede e sim oturmamış henüz kullanında görün. Kredi çekip alanlar içinde üzülürüm.
Katılıyorum. Stabilite muhabbeti aslında eskinin muhabbetiydi şimdi pek bir önemi kalmasa da diyelim ki parasının hakkını veriyor alabileceğin en stabil cihaz. Gündelik kullanım için de bu kadar stabiliteye veya bu kadar meblağ gözden çıkarmaya gerek var mı bilemiyorum doğrusu

Bibergolge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Lg g4
Konular
10
Vaybe Sonunda 120 hz panel takmayi başarmışlar olacak olacak umuyorum ki bi sonraki modele 1.07 milyar renkli ve qhd panel takmayida basaracaklar. Hala 10 bit video izleyemiyor iPhone kullanicilari vaybe.

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
iphone hiç kullanmadım ama bugün bana 4000 lira para kazandırdı. sağolsun iphone. 3 hafta önce amazondan aldığım kırmızı 13'ü bugün sattım. hem de sabah ilana koydum, öğlen olmadan satışı için söz vermiştim. haha--

aynı Xiaomi'ye TR bedeli verilmeyeceği gibi, iphone da verilmez. aklımda ydışında gidersem bir iphone 14 pro almak var.

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
Ben bu cihazlara bu kadar parayı vermem için aylık gelirimin 40 50 bin TL olması gerek hocam günün sonunda yaptıklarım belli whatsapp insta telegram YouTube tek oynadığım oyun wild rift ee geriye kalan minik minik deneyimler kullanmayacagim yada kullanamayacagim özellikler için bu paraları kesinlikle vermem örneğin acil durumda uydu bağlantısı Türkiye'de çalışmıyor Apple pay yok birde fiziksel sim yok türkiyede e sim oturmamış henüz kullanında görün. Kredi çekip alanlar içinde üzülürüm.

Adamın geliri okadar olmasa da ihtiyaç kredisi çekip alıyor.Yakın arkadaşımdan biliyorum ıphone 13 pro max aldı kredi çekerek akıl işi değil aslında ama taksit yapılmayınca mecbur.Bende yeni bir telefon alssam kredi ile alıcam galiba iyi bir telefon 15 den başlıyor artık.

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Adamın geliri okadar olmasa da ihtiyaç kredisi çekip alıyor.Yakın arkadaşımdan biliyorum ıphone 13 pro max aldı kredi çekerek akıl işi değil aslında ama taksit yapılmayınca mecbur.Bende yeni bir telefon alssam kredi ile alıcam galiba iyi bir telefon 15 den başlıyor artık.

Katılıyorum. Sonra öde babam öde malum..

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
2 aydır telefon fiyatları düşsün diye bekliyorum düşmedi.Galiba gidicem bir tane idarelik 5 bin tlye telefon alcam ıphone su kaynatıyor.

13 pro max almayı düşünüyordum ama vazgeçtim o kadar tutarı veremeyeceğimden değil çok şükür birikmişim var ama eldeki cihazlar işimide görüyor gereksiz masraf olarak görüyorum şu durumda. Yani o parayı vermeye ben kendi açımdan acıyorum. Yarın bir gün ihtiyaç olur diye tuttuğum parayı bir cihaz için heba etmek anlamsız geliyor. Kredi çektim diyelim onun ödemesi var, hayat şartlarıda pahalandı artık bugün birşeye ihtiyacım yok desem yarın oluveriyor.

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Akıllılık edip (😆) son gün iPhone 11 aldım ertesi gün 5 bin lira fiyatı arttı 🤣 şuan satsam yurtdışı iPhone 13 ve adaptör ile birlikte 14.100 e geliyor sjsjsj. İp13 (599$=11k₺) + (kayıt ücreti 2700₺) + (400₺ adaptör) . Bu arada iPhone 12 13 14 fiyatını etmiyor ama 11 hak ediyor zaten birbirinin aynısı. Ne gerek var üstüne o kadar eklemeye. Valla bugün tesadüfen 11 in ekranının IPS olduğunu fark ettim (biliyordum da hiç dikkatimi çekmedi, kaliteli) hiç fark edilmiyor.

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Akıllılık edip (😆) son gün iPhone 11 aldım ertesi gün 5 bin lira fiyatı arttı 🤣 şuan satsam yurtdışı iPhone 13 ve adaptör ile birlikte 14.100 e geliyor sjsjsj. İp13 (599$=11k₺) + (kayıt ücreti 2700₺) + (400₺ adaptör) . Bu arada iPhone 12 13 14 fiyatını etmiyor ama 11 hak ediyor zaten birbirinin aynısı. Ne gerek var üstüne o kadar eklemeye. Valla bugün tesadüfen 11 in ekranının IPS olduğunu fark ettim (biliyordum da hiç dikkatimi çekmedi, kaliteli) hiç fark edilmiyor.
"11 in ekranının IPS olduğunu fark ettim (biliyordum da hiç dikkatimi çekmedi, kaliteli) hiç fark edilmiyor."

Çünkü o bir iphone diyebiliriz :D

Üst Alt