Haber iPhone 12 tanıtım tarihi ortaya çıktı

Apple'ın her yılın Eylül ayında düzenlediği ve iPhone modelleri başta olmak üzere ürünlerini tanıttığı etkinliğin bu yıl daha geç düzenlenmesi bekleniyordu. Twitter üzerinden bir kullanıcının attığı tweete göre tarihte pek bir değişiklik görünmüyor.

Apple'ın Eylül ayında düzenlediği tanıtım etkinliği bu yıl 8 Eylül tarihinde gerçekleşecek. Diğer akıllı telefon üreticilerin etkinlikleri gibi bu etkinliğinde çevrim içi olarak gerçekleşmesi bekleniyor. iPhone SE 2020 modelinin tanıtımını çevrim içi olarak gerçekleştiren Apple, yeni iPhone modellerinde de aynı yöntemi uygulayacak.

Twitter'da 'iHacktu Pro' isimli kullanıcı tarafından atılan tweete göre Apple etkinliğini 8 Eylül tarihinde gerçekleştirecek. Bu etkinlikte iPhone 12 modellerinin yanı sıra Apple Watch ve iPad modellerinin tanıtılması bekleniyor.

Ayrıca tweette bir tarih daha yer alıyor. Apple 27 Ekim tarihinde bir etkinlik daha düzenleyecek. Bu etkinlikte yeni Mac modelleri, iPad Pro ve bunun yanında AppleGlass modelinin tanıtılması bekleniyor. Apple'ın akıllı gözlüğün detayları bir süredir gündeme geliyor. Sektörde bir ilk olması beklenen akıllı gözlük modelinin diğer şirketleri de harekete geçirmesi bekleniyor.

 
Üst Alt