Sohbet İphone 11’den redmi note 12 pro’ya geçme

RaDLoFF74

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi note 11 p
Konular
4
Öncelikle merhaba.

Bir aylık iphone 11 kullanıcısıyım. İlk defa kullanıyorum fakat hiç memnun kalmadım. Androide alıştıktan sonra çok zor geldi.

Bunu satıp redmi note 12 pro almayı düşünüyorum. Yorumlarda bir kaç sorun olduğu yazıyor. Kullananlar varsa yardımcı olabilir mi?

RaDLoFF74

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi note 11 p
Konular
4
Öncelikle merhaba.

Bir aylık iphone 11 kullanıcısıyım. İlk defa kullanıyorum fakat hiç memnun kalmadım. Androide alıştıktan sonra çok zor geldi.

Bunu satıp redmi note 12 pro almayı düşünüyorum. Yorumlarda bir kaç sorun olduğu yazıyor. Kullananlar varsa yardımcı olabilir mi?
Kimse yok mu yardım edebilecek?

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
47
Türkiye note 12 sini alacaksanız almayın, onun yerine başka modellere yönelin. Poco X5 Pro veya F5 e bakabilirsiniz ille de xiaomi alacağım diyorsanız.

Mediatek işlemcili olan modelini alacaksanız sizi üzmez diye düşünüyorum. (resmi satışı yok, yd olarak alabilirsiniz)

RaDLoFF74

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi note 11 p
Konular
4
Mecburen vaz geçtim. Telefoncular ölü fiyatına alıyor iki aylık telefonu. Android telefonu satarken bile bu kadar zarar etmemiştim 😂😂

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Hocam bende hem iphone hem de redmi var. İkisini birden kullanırken insan cidden zorlanıyor ama alışırsınız zamanla. Bu arada uzun zamandır iphone kullanmamış biri olarak iphone gerçekten çok rahat alıştıktan sonra. Yok bir ay sonra kastı şurası arızalandı falan derdim hiç olmadı. Tamir ettirmek istesen her yer ediyor. Aksesuar falan desen hatsafada :) Android kısmında gerçekten ne kadar üste çıkarsan çık iphone rahatlığı veremiyor. İphone 11 güzel cihaz hayırlı olsun kullana kullana alışırsınız. Redmi note 12 pro falan alırsanız 1-2 ay sonra bu forumda gene herhangi bir probleminize çözüm ararken karşılaşabiliriz :D

Üst Alt