Yardım Ios whatsapp aktarma ve ses problemi

Kayralone

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
Note 8 Pro 128
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 11.0.2
Telefon Modeli
Redmi Note 8 Pro 128 gb
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Herkese merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katılmanın mutluluğu üzerimde :D Çok hızlı soruma geçmek zorundayım çünkü dün sabah 6 ya kadar bununla uğraştım ve 2 saatlik uykuyla işe gittim aşırı yorgunum. Neyse konuya geleyim :

Bundan önce ios platformunu kullanıyordum ve bütün yedeklerim itunes üzerinde. Birkaç program ile yedekleri xioami telefonuma aktarmaya çalıştım fakat yamalı programlarda bağlantı bugları bulunuyor, stabil çalışanlar ise paralı. Bildiğiniz bir yöntem var mı yedeklerimi ya da en azından whatsapp konuşmalarımı alabilmek için ? Bu konu hakkında aşırı yardıma ihtiyacım var.

Bir diğer sorunum ise, kulaklık takılıyken "mi ses yükseltici" bölümünü aktifleştirdiğimde yüksek sese çıkınca müzik duruyor. Müziğin kesilme sorununu bu seçeneği deaktif ederek buldum fakat müzik delisi olduğum için kendimi yarım hissediyorum açıkçası. Bu problemi nasıl çözebiliriz ?

Yanıtlar için şimdiden çok teşekkür ederim.

BlacKBl00D

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BlacKBlooD
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Meslek
İT Developer
Konular
24
Hocam iosta whatsap konusmalarinin yedegi nere aliyordunuz ?

Oyla:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Merhaba, Bu konuyu inceleyebilirsiniz.

Oyla:

Kayralone

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
Note 8 Pro 128
Konular
2
Merhaba, Bu konuyu inceleyebilirsiniz.

selamlar, konuyu inceledim ve whatsapp mesajlarının geçme durumunun olmadığını söylemiş arkadaş. Gerçekten böyle mi ?

Oyla:

HoScHaKaL

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
FuRKaN
Cihazım
iPhone SE-Mi 9T
Konular
2
Dr Fone un cr**k lı sürümünü indirin transfer social app seçeneğini kullanın sola ios cihazı sağa android cihazı koyun ve yönergeleri takip edin android cihaza wp yüklendikten sonra google a yedeklemeyı kapatıp cıhaza yedeklemeyı yapın wp yı kaldırıp marketten guncel surumu kurup cıhazdakı yedegı goecek zaten gerı yukleyın ve kullanın bu kadar

Oyla:

Kayralone

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
Note 8 Pro 128
Konular
2
Dr Fone un cr**k lı sürümünü indirin transfer social app seçeneğini kullanın sola ios cihazı sağa android cihazı koyun ve yönergeleri takip edin android cihaza wp yüklendikten sonra google a yedeklemeyı kapatıp cıhaza yedeklemeyı yapın wp yı kaldırıp marketten guncel surumu kurup cıhazdakı yedegı goecek zaten gerı yukleyın ve kullanın bu kadar

hocam onu denedim de ilaçlı sürümünde problem var, telefona pop-up gelmiyor. bildiğin sağlam çalışan bir sürüm varsa özelden atabilir misin zahmet olmazsa ?

Oyla:

HoScHaKaL

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
FuRKaN
Cihazım
iPhone SE-Mi 9T
Konular
2
Pop UP gelmiyor derken drfone full diye arayınca çıkan malum sitelerden indirdim bende sorunsuz aktardım WhatsApp i

Oyla:

berah

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
mi 9 t
Konular
0
Pop UP gelmiyor derken drfone full diye arayınca çıkan malum sitelerden indirdim bende sorunsuz aktardım WhatsApp i

merhabalar hocam , konu için birkaç sorum olacak belirttiğiniz program whatsapp full backup alıp ( resim , ses , video ) komple yeni cihazımıza atıyormu.siz denediniz ve olumlu sonuçlandırdınız sanırım bu olayı.
teşekkür ediyorum şimdiden.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Akşam tekrar deneyip fotoğrafını atarım

selam hocam , sizdeki durum nedir bir sonuç alabildiniz mi tüm whastapp içeriklerini alabildiniz mi ios cihazınızdan ?
teşekkürler şimdiden.

Oyla:
Üst Alt