Sohbet İos İşletim sisteminde yardıma ihtiyacım var.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Arkadaşlar herkese iyi forumlar.
İpad Air 2 Cihaza sahibim. Mi 8 dolayısıyla sadece film izleme de kullanıyorum :)
Fakat 8 yaşındaki kardeşim benim günde 12 saat iş yerinde olmamdan faydalanarak elinden hiç düşürmüyor daha bu yaşta pub g bağımlısı olmuş. Okula gitmemeye başlamış..
Bende buna bir sınır koymak istiyorum. Yani komple şifre değiştirsem olmaz bunun yerine bir çocuk modu gibi birşey varmı? Sadece hafta sonları tableti kullanabileceği bir sistem gibi. Yardımcı olabilecek varmı?

LloydGanzer54

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Emre
Cihazım
Mi 6
Konular
17
iOS 12 ile gelmişti galiba böyle bir özellik hatta bi haberde görmüştüm bi çocuk o oyuna girme süresi bitince oyunu kaldırmış ve bir daha yükleyip oynamıştı

Dirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Yıllar önce Windows Phone işletim sisteminde düşünmüşlerdi bu olayı ama yalan oldu hiç verme gösterme başka bir şeye alıştırmaya çalış daha faydalı bir şeye çocuk kilidi koyarak önüne geçemezsin yeni nesil çok fena kilidi kırıp oyuna girmesi iki dakikasını almaz :D:D:D:D:D:D

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Ekran süresi diye bir şey var aslında ama nasıl kullanılıyor çözemedim :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yıllar önce Windows Phone işletim sisteminde düşünmüşlerdi bu olayı ama yalan oldu hiç verme gösterme başka bir şeye alıştırmaya çalış daha faydalı bir şeye çocuk kilidi koyarak önüne geçemezsin yeni nesil çok fena kilidi kırıp oyuna girmesi iki dakikasını almaz :D:D:D:D:D:D
O zaman her hafta şifre değiştirmek gerek malesef :) en güzel çözüm o

Üst Alt