Soru İos emoji paketi (rootsuz)

gokbrk2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
29
Merhaba. Telefonu rootlamadan ve bl kilidini açıp twrp yüklemeden ios emojilerini kullanmanın bir yolu yok mu? Play store da bulunan miui Custom font uygulaması ile kurdum ios emoji paketini. Yazı fontu olarak temalara geldi ama öyle yapınca da ş harfi gözükmüyor. Hem Türkçe karakterleri destekleyen, hemde ios emojileri kullanan bir yazı fontu var mı? Yada bunu yapmanın başka bir yolu?

bymcs

вчmcs
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MCS
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Magisk modüller kısmından kurun

Oyla:

BlacKBl00D

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BlacKBlooD
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Meslek
İT Developer
Konular
24
Son düzenleme:
Oyla:

misafir8484

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İrem
Cihazım
Xiaomi Note 8
Konular
0
Merhaba. Telefonu rootlamadan ve bl kilidini açıp twrp yüklemeden ios emojilerini kullanmanın bir yolu yok mu? Play store da bulunan miui Custom font uygulaması ile kurdum ios emoji paketini. Yazı fontu olarak temalara geldi ama öyle yapınca da ş harfi gözükmüyor. Hem Türkçe karakterleri destekleyen, hemde ios emojileri kullanan bir yazı fontu var mı? Yada bunu yapmanın başka bir yolu?
miui custom uygulamasından nasıl iphone emoji yaptığınızı anlatır mısınız ben uygulamayı yükledim emojilere basıp ordan son sürüme basınca resimde emojiler iphone olarak değil de normal xiaomi emojisi olarak gözüküyor yardımcı olursanız çok sevinirim

Oyla:
Üst Alt