Mod İos anımatıon

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Dostlar sitemizde de defalarca yayınlanmıştır ama bu vermiş olduğum zıp.dosya ile hem ios zil sesleri kamera sesleri vede açılış animasyonu var. Dosyayı indirip twrp ile yükleyin yeniden başlatın göreceksiniz geçiş animasyonlar tamamen ios vede zil mesaj ve kamera sesleri ios olacaktır.
Güle güle kullanın

Mi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Elinize sağlık..İOS yazılım kullanmayanlar için güzel bir paylaşım...

t3ntativ3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur Şahin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Ya orjinal framwork res. apk nızı tekrar flashlamanız yada romunuzu herhangi birşey yapmadan direk üzerine yüklemeniz lazım

Framwork res.apk yi nasil yedekleyebiliriz ?

cmadencan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Celaleddin
Cihazım
Redmi5+
Konular
12
miui 10 da gayet güzel çalışıyor lakin ana ekran uygulama açılış-kapanış anmiasyonları çalışmıyor..

ramazan72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ramazan
Cihazım
redmi note 5
Konular
5
cihazim redmi note 5 ve bu yuklemeyi kaldirmak iatiyorum tam olarak ne yapmam lazim eu rom kullaniyorum

gnys

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samsun
Cihazım
redmi not 9 pro
Konular
46
cihazim redmi note 5 ve bu yuklemeyi kaldirmak iatiyorum tam olarak ne yapmam lazim eu rom kullaniyorum
Lütfen konu altındaki aciklamalrida okuyalım !!!

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Black53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
Xiaomi Mi9 t
Meslek
Muhasebe
Konular
37
Dostlar sitemizde de defalarca yayınlanmıştır ama bu vermiş olduğum zıp.dosya ile hem ios zil sesleri kamera sesleri vede açılış animasyonu var. Dosyayı indirip twrp ile yükleyin yeniden başlatın göreceksiniz geçiş animasyonlar tamamen ios vede zil mesaj ve kamera sesleri ios olacaktır.
Güle güle kullanın

KARDEŞ KONU AÇMIŞSIN EYW. DA SONRA BEĞENMEZSEK NASIL GERİ YÜKLEYECEĞİZ ANLATMAMIŞSIN. YORUMLARDA ORJİNAL FRAMWORK RES. APK YÜKLE DEDİN AMA KAYNAK YOK VEYA ANLATIM YOK. BURADA KONU AÇARKEN DİKKAT EDİN. İNSANLAR SİZLERE GÜVENİP CİHAZLARINA BİRŞEYLER YÜKLÜYOR VE SONRASINDA SIKINTI YAŞIYOR. EN AZINDAN BİR ÖN İZLEME VİDEOSU YAPSAYDIN, HERKES GÖRSEYDİ DE O ŞEKİLDE YÜKLESEYDİ. BEN YÜKLEDİM. AÇIKÇASI HİÇBİRŞEYE BENZEMİYOR.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
KARDEŞ KONU AÇMIŞSIN EYW. DA SONRA BEĞENMEZSEK NASIL GERİ YÜKLEYECEĞİZ ANLATMAMIŞSIN. YORUMLARDA ORJİNAL FRAMWORK RES. APK YÜKLE DEDİN AMA KAYNAK YOK VEYA ANLATIM YOK. BURADA KONU AÇARKEN DİKKAT EDİN. İNSANLAR SİZLERE GÜVENİP CİHAZLARINA BİRŞEYLER YÜKLÜYOR VE SONRASINDA SIKINTI YAŞIYOR. EN AZINDAN BİR ÖN İZLEME VİDEOSU YAPSAYDIN, HERKES GÖRSEYDİ DE O ŞEKİLDE YÜKLESEYDİ. BEN YÜKLEDİM. AÇIKÇASI HİÇBİRŞEYE BENZEMİYOR.
Bir kaç mesaj yukarıda var açıklaması

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

gnys

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samsun
Cihazım
redmi not 9 pro
Konular
46
Dostum konuyu tam okuyup incelemeden dalmayalim sonra sonra boguluyorsunuz bizide uzuyorsunuz gerekli açıklamalar yapıldı biraz daha dikkatli lütfen ....

MI 8 UD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Keşke bakabileceğimiz bir video olsaydı, işlem yapmadan önce görme şansımız olurdu.. Bu işlemi yapmak isteyen arkadaşlar için gayet faydalı olurdu, çünkü beğenmezse yapanlar, tekrar romu flaşlamak zorunda kalacaklar. Uninstall dosyası olmayan bir işlem sonuçta.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt