Soru İnternal Storage sorunu

b3k1rr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bekir
Cihazım
Mi 9t pro mi 6
Konular
5
Arkadaşlar mi rom 20.6.4. romunu twrpden kurmak isterken wipe bölümünde yanlışlıkla internal storage bölümünude sildim orange twrpden sonra bilgisayar teli görmedi bende sky hawk recovery kurdum ve teli gördü romu yükledim sonra tekrar orange Fox twrp yükledim dün telefonu resetledim açılmadı bende bugün tekrar format atmak istedim romu tekrar yükledim açıldı google playden birşey yüklemek istediğimde yetersiz hafıza hatasi verdi bunun üzerine twrp recovery kurdum veri formatlamasi yaptım ve hafıza sorunu düzeldi ama daha sonra arama yapmak istediğimde arama yapamadım telefonu telefonu bende resetledim ama yine açılmadı bu arada imeide bir sorun yok bunun üzerine bende 20.5.29 romunu yükledim şu anda bir sorun yok benim sormak istediğim bu sorunlar yazılımsal mi donanimsalmi yazılımsal ise ne yapmalıyım tekrar sorun olursa

serkaon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Ortodontist
Konular
6
5.29 üzerine twrpden direk 6.4 sürümünü yükledim herhangi bir problem çıkmadı hocam bende.

MI 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

b3k1rr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bekir
Cihazım
Mi 9t pro mi 6
Konular
5
5.29 üzerine twrpden direk 6.4 sürümünü yükledim herhangi bir problem çıkmadı hocam bende.

MI 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Usta şimdilik sorun yok büyük ihtimal yazılımsal ama neden yaptığını cözemedim

Oyla:

yusufcntp

Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
0
Hocam bence bir daha hata almamak adına fastboot at ondan sonra custom at.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Arkadaşlar mi rom 20.6.4. romunu twrpden kurmak isterken wipe bölümünde yanlışlıkla internal storage bölümünude sildim orange twrpden sonra bilgisayar teli görmedi bende sky hawk recovery kurdum ve teli gördü romu yükledim sonra tekrar orange Fox twrp yükledim dün telefonu resetledim açılmadı bende bugün tekrar format atmak istedim romu tekrar yükledim açıldı google playden birşey yüklemek istediğimde yetersiz hafıza hatasi verdi bunun üzerine twrp recovery kurdum veri formatlamasi yaptım ve hafıza sorunu düzeldi ama daha sonra arama yapmak istediğimde arama yapamadım telefonu telefonu bende resetledim ama yine açılmadı bu arada imeide bir sorun yok bunun üzerine bende 20.5.29 romunu yükledim şu anda bir sorun yok benim sormak istediğim bu sorunlar yazılımsal mi donanimsalmi yazılımsal ise ne yapmalıyım tekrar sorun olursa
Recovery sorunu gibi görünüyor. OrangeFox'un o sürümünü kullanmayın, hata var sanırım.

Oyla:

b3k1rr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bekir
Cihazım
Mi 9t pro mi 6
Konular
5
Recovery sorunu gibi görünüyor. OrangeFox'un o sürümünü kullanmayın, hata var sanırım.
Sorun cözüldü 2gündür son mi rom sürümünü kullanıyorum sıkıntı yok aslında twrp recover de de sorun yaşadım şu anda Orange fox kullanıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bence bir daha hata almamak adına fastboot at ondan sonra custom at.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Usta şu an sorunsuz yine olursa öyle yapacağım artık

Oyla:
Üst Alt