Yardım İntarnet Nakil Cayma Bedeli

1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
19
Öncelikle Herkeze Merhaba Bugun Sayfayla Çok İlgili Olmasada Size Danışmak İstediğim Bir Konu Var Ben 2 Yıldır Türk Telekom İntarnet Kullanıyorum Ve 1 Yıl Daha Tahaütüm Var Ama Taşındığım Yerde Türk Telekom İntarnet Altyapısı Yok Ve Türk Telekom Bizden Cayma Bedeli Talep Ediyor Ama Bence Altyapı Olamaması Onların Sorunu İntarnette Araştırdığımda İse Birkaç Hakkımın Olduğunu Öğrendim (onlarıda Koyacağım) Ama Duyduğuma Göre O Haklarımı Kullanmamıza İzin Vermeyip Öyle Birsey Yok Diyorlarmış Aranıza Bunu Yaşayan Varsa Yardım Ederse Çok Sevinirim Çünkü Konu Acil
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

koulo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali ilker
Cihazım
Mi 9 T
Konular
9
Ben yaşamadim ama sonucta senin interneti kullanamiyosun bu yuzden dolayi sen haklisin buyuk ihtimall yasamis kisiler varsa daha iyi yardimci olurlar en son çare olarak olmassa cimere ve tüketici haklari hakem heyetine basvuru yapip hakkini aramalisin

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Alakasız olabilir ama paylaşayım vodafone üzerinden turk nete gecis yaptım 100 lira gecis bedeli almıslar faturaya yansıdı ek olarak yani.

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Öncelikle Herkeze Merhaba Bugun Sayfayla Çok İlgili Olmasada Size Danışmak İstediğim Bir Konu Var Ben 2 Yıldır Türk Telekom İntarnet Kullanıyorum Ve 1 Yıl Daha Tahaütüm Var Ama Taşındığım Yerde Türk Telekom İntarnet Altyapısı Yok Ve Türk Telekom Bizden Cayma Bedeli Talep Ediyor Ama Bence Altyapı Olamaması Onların Sorunu İntarnette Araştırdığımda İse Birkaç Hakkımın Olduğunu Öğrendim (onlarıda Koyacağım) Ama Duyduğuma Göre O Haklarımı Kullanmamıza İzin Vermeyip Öyle Birsey Yok Diyorlarmış Aranıza Bunu Yaşayan Varsa Yardım Ederse Çok Sevinirim Çünkü Konu Acil
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Açık ve net bir şekilde yazıyor. Böyle bir talepte bulunurlarsa itiraz edin. Yine de cayma bedelini yansıtırlarsa ödemeyi yapmadan THH ye başvurun

ilyascetin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Hizmet sunamamalarından dolayı iptalde cayma bedeli ödenmez ancak bununla ilgili abonelik sözleşmesindeki maddelere bakmak lazım. Cayma bedeli ile ilgili tüketici hakem heyetine başvurarak sonuca ulaşabilirsiniz.

1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
19
7 Ağustos 2020'de Yazmışım Ufak Bir Güncelleme Yapayım Bügün 22 Aralık 2020 Nerdeyse 2021 E Gireceğiz Türk Telekom İle Yaptığım Sayısız Görüşme Twitter Ve Şube Mudurluklerine Gittim Ve Sonuç Olarak Hayla İstanbulun Ortasında 5 Aydır İntarnet Bekliyorum Ve Hayla Gelmedi Üstüne Binada Taşınanlar Oldu Port Boşaldı Ama Yinede Dolu Diyorlar Şaka Gibi Bu Ülkede İntarnet Kolay Kolay Gelişmez 5 Aydır Eğitim Göremiyorum Yazık 2 Haftaya Sınavlar Var Keşke Şu Dönemde Devlet Biraz El Atsaydı Bu İşlerede İnsanlar Mağdur Olmasaydı :(

smh06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Redmi note 7
Konular
3
Aynı durumu Superonline aboneliğimde yaşadım. Mahrum bölgede altyapi olmadığı için abonelik feshedildi. Herhangi bir ücret ödemedim. Modellerini teslim ettim ve bağımızı kopardık.

Üst Alt