Yardım instagram video sorunu

birakinbeni

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
xiaomi mi a2
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
v9.6.17.0
Telefon Modeli
a2
Bootloader Kilidi
Kapalı
arkadaşlar telefon yeni sayılır 2 3 hafta oldu a2 kullanıyorum bir kaç gündür instagramdaki videoların çoğunu izleyemiyorum takılıp devam etmiyor şöyle bir durum var başlıyor 1 2 saniye sonra ortada yenile işareti çıkıyor kendiliğinden başa dönüyor video ve sürekli tekrarlanıyor . aynı sorunu yaşayan var mı ? ( silip yükledim geri değişmedi )

Ahmeterdgn

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Software Engineer
Konular
9
instagramın verilerini temizleyip tekrar giriş yapın eğer olmaz ise hesapla ilgil bir sorun ola bilirç o yüzden başka hesaptan giriş yapınız aynı hata devam eder ise olay wi-fi ile alaklı olabilir bu sefer başka wi-fi veya mobil veri deneyiniz. :)

Oyla:

birakinbeni

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
xiaomi mi a2
Konular
5
instagramı sildim tekrar yükledim sorun geçmedi 4g ile bağlıykende aynı sorunla karşılaşıyorum ama bir tek bu telefonda oluyor . başka wifi ve mobil veri ile de düzelmedi . xiaomi ye bu sorunu nasıl iletebilirim?

Oyla:

cngkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi A2
Konular
13
hocam bende de oluyordu bi ara. naptım hatırlamıyorum ama düzeldi. update bekle derim zaten 3 günde 1 instagrama update geliyor sorunun düzelir. bu arada verileri temizlemek işe yarayabilir. çünkü sen uygulamayı silsen bile içerde config dosyası birakıyor artık bırakıyor. temizlemen en iyisi olur bence.

Oyla:

Ahmeterdgn

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Software Engineer
Konular
9
instagramı sildim tekrar yükledim sorun geçmedi 4g ile bağlıykende aynı sorunla karşılaşıyorum ama bir tek bu telefonda oluyor . başka wifi ve mobil veri ile de düzelmedi . xiaomi ye bu sorunu nasıl iletebilirim?
xiaomi ile ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum büyük ihtimalle instagram ile alaklı durum bazı kullancıların hiç bir şekilde kameraları işlev görmemektedir. bu instagram ile alaklı durum olabiliyor güncellemeyi bekleyin olmaz ise ilk önce instagram yetkililerine iletişime geçmeyi dene derim :) eğer yine sonuç çıkaz ise o zaman xiaomi yetkililerine iletişime geçersin :)

Oyla:

birakinbeni

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
xiaomi mi a2
Konular
5
ccleaner ile sildim şimdi tekrar yükledim inş düzelir sinirimi bozmaya başladı bu durum :/ takılsa neyse de 1 2 saniye izleyip başa dönüyor. bu arada instagramın kalan verilerini sildimmi emin değilim onun için bir program varmı artıklarıda silecek ?

Oyla:

abdullahdagli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdullah
Cihazım
Redmi Note 5pro
Konular
0
arkadaşlar telefon yeni sayılır 2 3 hafta oldu a2 kullanıyorum bir kaç gündür instagramdaki videoların çoğunu izleyemiyorum takılıp devam etmiyor şöyle bir durum var başlıyor 1 2 saniye sonra ortada yenile işareti çıkıyor kendiliğinden başa dönüyor video ve sürekli tekrarlanıyor . aynı sorunu yaşayan var mı ? ( silip yükledim geri değişmedi )

Mevcut versiyonu silip 51.0.0.20.85 versiyonunu yüklediğinizde sorun ortadan kalkıyor. Google Play'den otomatik güncellemeyi de kapatın.

Oyla:

birakinbeni

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
xiaomi mi a2
Konular
5
deneyim teşekkürler o versiyonunu nereden indirebilirim ?

Oyla:
Üst Alt