Uygulama Instagram story ve psot

getschwifty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mete
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
5
Konu neydi nereye gitti

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
Bir de arkadaşlar instagram sürümünü düşürmeyi deneyin yeni özellik ekliyorlar her gün :D ondan da olabilir diye düşünüyorum.

OrcunGurpinar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
17
Konu neydi nereye gitti

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
Ben kendim çözdüm sorunu, yüksek ihtimalle SD kart kullanıyorsunuz ve instagrama atacağınız fotoğrafları SD karta çekip atmaya çalışıyorsunuz. Bu sorun yeni baş gösterdi, SD karta kayıtlı herhangi fotoğrafı instagramda paylaşamıyorsunuz. SD kart ile çekim yapıp instagrama atacaksanız ilk önce çektiğiniz fotoğrafı SD karttan telefon hafızasına taşıyın daha sonra instagramda paylaşın sorununuz düzelecek. Lanet bir sorun, geçenlerde de sd karta kayıtlı fotoğrafları wp üzerinden paylaşırken fotoğraflar yamuk gidiyordu o düzeldi şükür :D:D Mi 8 Lite = SORUN demek :D Geçmiş olsun, kolay gelsin. Bol sabır diliyorum :D
Deneyin bu kesin çözüm çünkü benimde başımda bu sıkıntı :)

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Xiaomi markası ile değil de model ile alakalı bir durum gibi görünüyor. Bu kadar katı hale getirmeyin kendinizi clap~~
daha önce de mi 6 kullanıyordum. adamlar freedos bilgisayar gibi telefon satıyor. yazılımı allaha emanet. kendin çabalayacaksın da donanımı verimli kullanacak yazılımsal ayarlamaları yapacaksın. ölme eşeğim ölme. kısacası markada sorun var bana göre. en stabil olduğunu düşündüğünüz modelin forumuna bile bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. rom nedir bilmeyen adamlar bile deli gibi rom arıyor forumda. :)

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
daha önce de mi 6 kullanıyordum. adamlar freedos bilgisayar gibi telefon satıyor. yazılımı allaha emanet. kendin çabalayacaksın da donanımı verimli kullanacak yazılımsal ayarlamaları yapacaksın. ölme eşeğim ölme. kısacası markada sorun var bana göre. en stabil olduğunu düşündüğünüz modelin forumuna bile bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. rom nedir bilmeyen adamlar bile deli gibi rom arıyor forumda. :)
O biraz tercih meselesi. Ben şu an 9 se kullanıyorum ama yine custom attım. Hastalık başka bişey değil ama eksiklikler var haklısınız.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
O biraz tercih meselesi. Ben şu an 9 se kullanıyorum ama yine custom attım. Hastalık başka bişey değil ama eksiklikler var haklısınız.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bir yerini yaparken diğer tarafını bozmasalar yine zamanla düzelir diyeceğim ama istikrarlı şekilde hep eksik bırakıyorlar. :) son model donanımı heba ediyorlar yaptıkları yazılımlarla. ben almam, yakınıma da almam ama alana da niye aldın demem. :)

Üst Alt