Uygulama Instagram story ve psot

getschwifty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mete
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
5
Telefona geçtiğimden beri story ve normal post atmalarda sikinti yasiyorum. Surekli yukleniyor ibaresinde kaliyor. Telefona res atmadan ve uygulamanin tum verilerini temizlemeden post hicbir sekilde gitmiyor.

Benzer bi olay basina gelen var ise cozumu paylasirsa sevinirim.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
benimde instagram da çöp oluyor cihaz anlamadım valla sürekli bir sorun sürekli ama :D

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
mi 8 lite aldığım güne bin pişmanım. her yerinden sorun fışkırıyor.

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
mi 8 lite aldığım güne bin pişmanım. her yerinden sorun fışkırıyor.
Miui 11 gelene kadar sabredeceğim baktım yine boş muhabbet oluyor android e veda edeceğim çünkü gerçekten sıkıldım bu tür sorunlardan yok kameranın güzelleşmesi için neymiş google camera onun için root falan saçma yani gerçekten alttan alttan bi nefret besledim android e :D

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Miui 11 gelene kadar sabredeceğim baktım yine boş muhabbet oluyor android e veda edeceğim çünkü gerçekten sıkıldım bu tür sorunlardan yok kameranın güzelleşmesi için neymiş google camera onun için root falan saçma yani gerçekten alttan alttan bi nefret besledim android e :D
bir daha xiaomi telefon ne alırım ne aldırırım. telefonu stabil kullanmak için yazılımcı olduk neredeyse.

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
bir daha xiaomi telefon ne alırım ne aldırırım. telefonu stabil kullanmak için yazılımcı olduk neredeyse.
hahahahahahhah güldürdün beni harbiden ya o kadar çok övdüm ki millete bide şimdi utanıyorum :D

OrcunGurpinar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
17
Telefona geçtiğimden beri story ve normal post atmalarda sikinti yasiyorum. Surekli yukleniyor ibaresinde kaliyor. Telefona res atmadan ve uygulamanin tum verilerini temizlemeden post hicbir sekilde gitmiyor.

Benzer bi olay basina gelen var ise cozumu paylasirsa sevinirim.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
Ben kendim çözdüm sorunu, yüksek ihtimalle SD kart kullanıyorsunuz ve instagrama atacağınız fotoğrafları SD karta çekip atmaya çalışıyorsunuz. Bu sorun yeni baş gösterdi, SD karta kayıtlı herhangi fotoğrafı instagramda paylaşamıyorsunuz. SD kart ile çekim yapıp instagrama atacaksanız ilk önce çektiğiniz fotoğrafı SD karttan telefon hafızasına taşıyın daha sonra instagramda paylaşın sorununuz düzelecek. Lanet bir sorun, geçenlerde de sd karta kayıtlı fotoğrafları wp üzerinden paylaşırken fotoğraflar yamuk gidiyordu o düzeldi şükür :D:D Mi 8 Lite = SORUN demek :D Geçmiş olsun, kolay gelsin. Bol sabır diliyorum :D

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Xiaomi markası ile değil de model ile alakalı bir durum gibi görünüyor. Bu kadar katı hale getirmeyin kendinizi clap~~

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi