Yardım İnstagram pil sorunu

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Razer Roma geçtim oda aynı arka planda uygulama surekli çalışıyor şarj harcıyor durduk yere
Siz galiba Cem Yılmaz esprisi gibi muz yiyeyim ama tadı çilek gibi mi gelsin istiyorsunuz? Bildiğiniz komedi :D
Backround da illa ki bazı programlar çalışacak. Çalışanlarda sistem uygulaması birde. Hiç bir sistem uygulaması veya hiç bir uygulama sizin abarttığınız kadar şarj tüketmiyor. Bir sürü rom denedim sizin için en iyi ve en uzun pil ömrüne sahip romunu önerdim, kullandınız yine beğenmediniz.

ligtv39

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
okan
Cihazım
salman
Konular
4
Siz galiba Cem Yılmaz esprisi gibi muz yiyeyim ama tadı çilek gibi mi gelsin istiyorsunuz? Bildiğiniz komedi :D
Backround da illa ki bazı programlar çalışacak. Çalışanlarda sistem uygulaması birde. Hiç bir sistem uygulaması veya hiç bir uygulama sizin abarttığınız kadar şarj tüketmiyor. Bir sürü rom denedim sizin için en iyi ve en uzun pil ömrüne sahip romunu önerdim, kullandınız yine beğenmediniz.
Pil kullanım istatistiklerinden takip edince ne kadar çok şarj harcadığı gözüküyor.Uygulamayi 2 dakika kullanmışım ama 1500 mah harcamış sizce burada problem yok mu?

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Pil kullanım istatistiklerinden takip edince ne kadar çok şarj harcadığı gözüküyor.Uygulamayi 2 dakika kullanmışım ama 1500 mah harcamış sizce burada problem yok mu?
Ben sana haksızsın veya yanlış biliyorsun demiyorum sadece kullanmış olduğun aletin bir sarj ömrü var. Çok fazla sorun etme yani. İlla ki şarj bitecek. O uygulama bu kadar şarj tüketiyor şu uygulama şu kadar şarj tüketiyor diye çok takılma. Toplam şarj süren iyiyse, iyidir.

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Mobil veri ile mi bağlantı sağlıyorsunuz ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Veyahut durduk yere mi sarj gidiyor sürekli

ligtv39

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
okan
Cihazım
salman
Konular
4
Mobil veri ile mi bağlantı sağlıyorsunuz ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Veyahut durduk yere mi sarj gidiyor sürekli
Wifi ve mobil veri kullanıyorum ama sorun şu ki uygulama arka planda sürekli çalışıyor kapanmıyor aşırı derecede şarj harcıyor.Kullanmadigim halde şarjım gidiyor bu da ekran süresi süremi kısaltıyor.

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Wifi ve mobil veri kullanıyorum ama sorun şu ki uygulama arka planda sürekli çalışıyor kapanmıyor aşırı derecede şarj harcıyor.Kullanmadigim halde şarjım gidiyor bu da ekran süresi süremi kısaltıyor.
Cihazin pilinde bir sorun olabilir hocam

experuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Note9 Pro
Konular
9
bende de aynı istersen arka plan etkinliklerini kısıtlıyabilirsin