Uygulama İnstagram kamera sorunu çözümü

yiigitxq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
9
Herkese tekrardan merhabalar arkadaşlar. Geçenlerde instagramda kamera sorunuyla karşılaştığımı sizlere belirtmiştim ve bugün bu sorunun nasıl giderildiğini sizlere göstereceğim.

Öncelikle instagram uygulamamızı kaldırıyoruz ve bu modlu instagramı indirip kuruyoruz. Daha sonrasında giriş yapıp insta aero ayarlarına geliyoruz (hesabınızın üstüne tıklayın daha sonra sağ üstteki çizgiden giriş yapın) genel ayarlara girin ve aşağıya inin.

Daha sonra Tam/full kalite fotoğraflar seçeneğini ve hemen altındaki Fotoğraf kalitesini iyileştir seçeneklerini etkinleştirin. Sorunun çözüldüğünü göreceksiniz. :)

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
Çok iyi paylaşım olmuş teşekkür ederim

HasanVersion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
iPhone 13
Meslek
Üni Öğrenci
Konular
4
Paylaşım için teşekkürler, bir diğer modlu instagram uygulaması olan Instander'ı da denediniz mi? Sizce hangisi daha başarılı? güvenlik olarak endişelerim olduğu için instander bi tık daha güven verdi, fakat iddaa ettiği kaliteli resim&video paylaşmayı yapamadım. Orijinalindeki gibi kötü paylaşıyor maalesef

yiigitxq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
9
Paylaşım için teşekkürler, bir diğer modlu instagram uygulaması olan Instander'ı da denediniz mi? Sizce hangisi daha başarılı? güvenlik olarak endişelerim olduğu için instander bi tık daha güven verdi, fakat iddaa ettiği kaliteli resim&video paylaşmayı yapamadım. Orijinalindeki gibi kötü paylaşıyor maalesef
insta aero daha uzun zamandan beridir piyasada olduğundan onu önerdim ve sorununuzun çözülmemesi beni gerçekten üzdü. ben denediğimde sorun çözüldü. umarım farklı kaynaklardan sorununuzu çözersiniz :)

Üst Alt