Yardım Instagram direkt mesaj 2 dk geç geliyor.

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
Her şey açık kısıtlama yok pil tasarrufun da değil otomatik başlatı da açık kendi ayarları da açık kısacası herşey açık kendi bildirim ayarlari da ayni zamanda yuksekte bildirim seviyesi neden bu gecikme?

hsncnmiui

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
RN8
Konular
11
İnternettendir. WiFide ve hücresel veride deneme yapın ikisinde de aynısı oluyorsa sorun büyük bir ihtimal uygulamadadır. Fakat birinde sorun düzeliyorsa sorun diğer bağlantı metodundadır.

Oyla:

tunabagci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuna
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
4
Her şey açık kısıtlama yok pil tasarrufun da değil otomatik başlatı da açık kendi ayarları da açık kısacası herşey açık kendi bildirim ayarlari da ayni zamanda yuksekte bildirim seviyesi neden bu gecikme?
aynısı bende de var. bende mesaj 2 -bazen 3- defa geliyor, bazen sadece ses geliyor, bazen ses değil kayan bildirim geliyor, mesaj atıldıktan 10 dk sonra geliyor. kafasına göre takılıyor. xiaomi yazılım konusunda berbat. bi arpa boyu yol alamamış. miui 11 de aod üstüne bu kadar çalışmak yerine genel yazılımsal sorunları düzeltselerdi keşke

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
aynısı bende de var. bende mesaj 2 -bazen 3- defa geliyor, bazen sadece ses geliyor, bazen ses değil kayan bildirim geliyor, mesaj atıldıktan 10 dk sonra geliyor. kafasına göre takılıyor. xiaomi yazılım konusunda berbat. bi arpa boyu yol alamamış. miui 11 de aod üstüne bu kadar çalışmak yerine genel yazılımsal sorunları düzeltselerdi keşke

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
aynen öyle kendi kafasına göre çalışıyor bir daha tövbe android sevdası bitti benim için :D

Oyla:

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Bende de aynı mesaj 2-3 kere geliyor alıştım senelerdir böyle :) ama geç gelmesi can sıkıcıdır şimdi

Oyla:
Üst Alt