Haber İnceleme videoları ve Bütün ayrıntıları ile Oukitel K6000 Plus

arslanalps

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
K6000 pro
Konular
36
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

"We have been innovating, never been surpassed! K6000 Plus is a new World First!”, said Mr. Lin, Marketing Manager of OUKITEL "While others are imitate our “K” series to produce big battery smartphones, we are trying to make a new breakthrough for this new K6000 plus by speeding up the charging speed to save more time of our users and enhancing user experience".

Yani diyorki.

Bizim yeniliklerimiz güzeldir hoştur ama onlara ne? Bizim ürünlerimizi taklit ediyorlar. K serisi cihazlarımız hep çok sattı. Görenler hemen taklit etmeye başladı.

Bencede k6000 pronun tek başına bir sallıyorum bir umi kadar sattığını düşünüyorum.

OUKITEL K6000 Plus 5V/2A gücünde şarj çıkışı sağlıyor!!!!!Telefondan telefon şarj edin

Arkadaşınız iPhone 7 si için duvar diplerinde mi geziyor? Ona acıyın ve kendi şarjınızdan kullanmasına izin verin. Nasıl mı? Açıklaması video da mevcut.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Video da Oukitel K6000 Plus başka bir modeli Oukitel U16 max ı ve iPhone 6s i şarj ediyor. Dahası telefonun çıkış gücünü kanıtlamak amacıyla birkaç usb led ve fan aynı anda bağlanmış.

5V/2A zamanında hızlı şarj diye lanse ediliyordu.

Miband ini, blutooth kulaklığını, hoparlörünü, elektronik sigaranı şarj edebilirsin.
Cihaz şuan için 180-200 usd arasında satışa sunulmuş. Bence gayet uygun.

Kamera karşılaştırma videosuda yayınlanmış.

Kamera karşılaştırması OUKITEL K6000 plus VS Xiaomi Mi5 VS iPhone 7

Çoğu arkadaş yeni telefon alırken kamera özelliklerine ayrı bir önem gösterir. Tabi sadece iyi kamera da bir telefonu klas yapmaz ne yazık ki. Oukitel k6000 plus yeterli performans ve fazlasıyla yeterli batarya ömrü sunuyor. Ancak iyi bir kamera olmadan tüm bunlar yeterli olmaz zannımca.

Bu yüzden aşağıdaki gibi bir karşılaştırma yapılmış.

OUKITEL K6000 Plus ne kadar hızlı şarj oluyor?

Kısa sürede devasa bataryasını şarj edebileceğini iddaa eden oukitel bakalım ne kadar hızlı imiş.

5V/2A değil 9V/2A değil. Tam tamına 12V/2A diye reklamı yapılsa yeri olan 6080mAh bataryalı cihazımız karşımızda ve sadece 100 dakikada şarj oluyor? Videoda K6000 Plus, 5V/2A, 9V/2A ve 12V/2A adaptörlerle şarj edilmiş.

12V/2A adaptörün 5V veya 9V a göre ne kadar hızlı olduğunu görebiliyoruz videoda. Aslında 9V da gayet yeterli ama adamlar coşmuş bir kere.

Özelliklerine yeniden bir göz atalım.

MT6750T Octa-core 1.5Ghz Cortex A53 processor with 4GB RAM and 64GB ROM

2TB harddiskin sorunsuz bağlandığınıda söyleyelim tekrar. Besleyecek güç olduktan sonra 1 veya 2 tb farketmez gerçi. Hatırlıyorum 500gb hardiskimde çift usb vardı bazen görmezdi artık usb çıkış gücü mü yetmiyordu ne. İki usb bile birden bağlardık. Tabi harddiskin kullandığı enerji miktarı değişmiştir. Usb girişleri gelişmiştir bilemem ama zamanında pc ye böyle bağladığımız harddiskler ayağa düştü 64gb tablet var mesela ama hala harici harddisk çok kullanışlı. Ama telefon bu tablet değil bence çokta luzum yok. Adamlar kendilerini ispatlamak istemiş sadece.

Kamerayıda ne yazsalar boş elimize gelip fotoğraf çekmedikçe yorum yapamayız.

16MP OV camera with PDAF tech and 8MP front facing camera with 80°wide angle

5.5 inc with FHD AUO display and aluminum alloy battery cover demişler. Auo ekran nedir bilmiyorum açıkcası.

Şimdi başarılı yenilik ise, parmak izi okuyucu öne gelmiş ve ayrıca meizunun başını çektiği kapasitif tuş görevi de görüyor. Şaka maka bu telefon bir harika dostum.

arslanalps

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
K6000 pro
Konular
36

exxper

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
samsung s7 e
Konular
0
telefon bugün elime geçti fiyatına göre bedava sayılır kullanmaya başlayayım deneyimlerimi anlatırım

exxper

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
samsung s7 e
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

kılıf ve ekran jelatini kutu haricinde hediyesi çıktı kutunun içinde de 1 tane jelatın çıktı

Üst Alt