Çözüldü İnattv root hatası nasıl çözülür ?

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
LineageOS v20 sürümü
Telefon Modeli
Xiaomi Mi Max 2
Bootloader Kilidi
Açık
İnattv son xamanlarda populer olmuş bir uygulama. Bu uygulama ile ücretsiz lig maçları, belgeseller, filmler vs. her şey ücretsiz bir şekilde telefonunuzda ve hatta izlenen görüntü aktarımı ile TV' izlenebiliyor. Ancak telefonunuz rootlu ise , veya VPN veya Reklam engelleme kullanıyorsanıx İnattv uygulaması '' Telefonunız rootlu, Vpn ve Reklam engelleyici kullanıyorsunuz '' diye mesaj vererek kapatmanızı istiyor, çalışmıyor. Bu sorun nasıl çözülür ?

Çözüm
Deneyeceğim, sonucu burada bildiririm.
Pixel Experience Plus üzerinde denedim, dediğiniz gibi yaptım oldu. LineageOS üzerinde denediğimde ise olmadı. Rom' dan Rom' a farklı oluyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Pixel Experience Plus üzerinde denedim, dediğiniz gibi yaptım oldu. LineageOS üzerinde denediğimde ise olmadı. Rom' dan Rom' a farklı oluyor.
İnattv root olduğumu farketmedi, ancak VPN' yi farketti, kapatmamı istedi. Safetynet sonucu ise olumsuz, screenshot' ta gözüküyor.

Saytz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi 9C
Konular
21
Magisk ayarlarından zygisk açın ve cihazınızı yeniden başlatın. Sonrasında enforce deny list açın ve configure deny list seçeneğine tıklayın. Açılan pencereden inatbox seçin. Hala olmuyorsa modülünü yükleyin ve cihazınızı yeniden başlatın. Çözülmüş olması gerek.

Oyla:

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Magisk ayarlarından zygisk açın ve cihazınızı yeniden başlatın. Sonrasında enforce deny list açın ve configure deny list seçeneğine tıklayın. Açılan pencereden inatbox seçin. Hala olmuyorsa modülünü yükleyin ve cihazınızı yeniden başlatın. Çözülmüş olması gerek.
Daha önce dediğinizi ben yaptım ama yine de rootlu olduğumu görüyor, rootu kaldır diye mesaj veriyor.

Oyla:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Oyla:

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Onu da yaptım, olmuyor, fayda etmedi. Kaç gündür yapmadığım deneme kalmadı. Beynim yoruldu inan ki ! Yalnız bir şeyi farkettim. Her Rom' da olmuyor bu durum. Rom' dan Rom' a, sürümden sürüme değişiyor. Nedenini bilemiyorum.

Oyla:

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
safetynet fix kurun magiske ama önce magisk hideden inat tvyi seçin sonra safetynex fix kurun inattv verilerini silip açın

Oyla:

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Deneyeceğim, sonucu burada bildiririm.

İnattv root olduğumu farketmedi, ancak VPN' yi farketti, kapatmamı istedi. Safetynet sonucu ise olumsuz, screenshot' ta gözüküyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230207-005603_Screenshot Tile.png
    Screenshot_20230207-005603_Screenshot Tile.png
    145,1 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Oyla: Çözüm

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57

Screenshot' u tıklayın, görürsünüz.

Oyla:
Üst Alt