Çözüldü İnat TV Magisk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Samed.72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samed
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
13
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5.8.0 GLOBAL
Telefon Modeli
Redmi note 10 PRO
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar telefon rootlu olduğundan dolayı inat tv açmıyor bunu için MAGİSK indirdim ama Denylist bölümünden yapmam gerekiyor ama bende o alan açılmıyor ne yapmalıyım
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Samed.72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samed
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
13
Oyla:

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
o zaman magiski kaldirmayin dediğim yollardan ilerlerseniz banka uygulamalarinida gizleyebilirsiniz hayirli geceler

Oyla:

beracan214

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat Can
Cihazım
Mi 10T
Konular
20
Ek kurulum gerekli yazıyor uyarısında tamam diyip otomatik yükleme yapıp oto res atar ardından magisk kurulur ardından magiske girip sağ üst köşedeki çark simgesine tıklayıp zygisk ve enforcedenylist tiklerini açıp cihazı yeniden başlatın yine çarka tıklayıp configure denylist tıklayıp banka uygulamarınızı veya rootu gören uygulamaları seçiniz ek olarak ana menüden alt kısımda yetkili kullanıcı(kalkan simgesi)ne tıklayıp oradan yetki verdiğiniz banka uygulaması vb şeyler varsa kaldırınız ardından 2 dosyayı modül kısmından dahili depolamadan yükle butonuna basıp kurunuz ardından google play uygulamasının tüm verilerini silip cihazı yeniden başlatınız sertifika problemi de çözülmüş olur

Ekli dosyalar

• safetynet-fix-v2.4.0.zip
    94,3 KB · Görüntüleme: 2
  • MagiskHidePropsConf-v6.1.2.zip
    95,7 KB · Görüntüleme: 5
Oyla:

deneme123456

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
adım
Cihazım
platina
Konular
4
Hocam telefon rootlu supersu uygulamasında da yazıyor SS olarak atmışım banka uygulamalarına girince de yazıyor
tamam ben de senin root ile işin yok, kaldır diyorum zaten. magisk uygulamasının giriş ekranında yazan yerden ya da anlattığım şekilde. ne uğraşıyorsun boş yere gizlemekle falan?

Oyla:

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
tamam ben de senin root ile işin yok, kaldır diyorum zaten. magisk uygulamasının giriş ekranında yazan yerden ya da anlattığım şekilde. ne uğraşıyorsun boş yere gizlemekle falan?
Telefonunda IMEI atma işlemi yapılmış ondan dolayı rootlu olması gerekiyor sanırım, rootu kaldırması durumunda imei silinebilir.

Oyla:

Samed.72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samed
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
13
Telefonunda IMEI atma işlemi yapılmış ondan dolayı rootlu olması gerekiyor sanırım, rootu kaldırması durumunda imei silinebilir.
Valla hocam bi şekilda kaldırmam lazım hocam bişey soracağım şimdi biz magisk ten bahsettik te eğer rootu magisk ten atmamışsak magisk üzerinden işlem yapma şansımız var mı

Oyla:

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
Valla hocam bi şekilda kaldırmam lazım hocam bişey soracağım şimdi biz magisk ten bahsettik te eğer rootu magisk ten atmamışsak magisk üzerinden işlem yapma şansımız var mı
deneme123456 arkadaşın dediği gibi magisk indirip adını uninstall.zip olarak değiştirip TWRP üzerinden flashlayabilirsiniz kaldırmak için.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt