Yardım İmeili cihaza güncelleme yapmak

CemKaraca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Poco f1
Konular
1
Merhabalar başlıkta da yazdığım gibi IMEI atılmış cihaz kullanıyorum cihazda magisk de kurulu ama bu isleri iyi bilmiyorum. Telefonu nasıl guncelleyebilirim ?

CemKaraca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Poco f1
Konular
1
Oyla:

CemKaraca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Poco f1
Konular
1
Hocam bir şekilde recovery dosyasını kurdum telefon çalışıyor ama magisk kurmadim. Kurmazsam bir şey olur mu?

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Hocam bir şekilde recovery dosyasını kurdum telefon çalışıyor ama magisk kurmadim. Kurmazsam bir şey olur mu?
Telefon çalışıyor ise magisk kuracağınız twrp yoktur artık :) Dolayısıyla kurmanıza gerek kalmadı :)

Oyla:

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Android 10 güncellemesi temiz kurulumla yapılabilir. Pil performansını olumsuz etkilemedi bende. Hatta daha iyi de diyebilirim. İyice sistem alışsın ekran süresi paylaşırım.Global kararlı yüklü. Tabi fastboottan yükledim. @Nescafe656 hocam, ne tektuş ne de xiaomitool v2 den twrp yüklediğim halde telefon ya donuyor, kurulum yapmıyor ya da hep twrp ekranına dönüyor. Dolayısiyla twrp ve magisk yükleyemedim. Rootsuz şu an. Mi flashtan eu stabil yükleyeyim dedim antirolback chek error hatası verdi ve zorunlu globale döndüm yine. Tavsiyesinizi alabilir miyim?

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt