Soru IMEI

Eaegs20

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cavit
Cihazım
Mi9
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Şuan Kıbrıs'ta askerdeyim 30 gün sonra askerliğim bitiyo dönünce telefonuma tekrar IMEI attirmam gerekiyo kendim yapabilirmiyim ya da bu işten anlayan varmı ? Yada yardımcı olabilecek ?

Mermato

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 10 T pro
Konular
5

lord219

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Albatros
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Meslek
Yazilim Muhendisi
Konular
6
Şuan Kıbrıs'ta askerdeyim 30 gün sonra askerliğim bitiyo dönünce telefonuma tekrar IMEI attirmam gerekiyo kendim yapabilirmiyim ya da bu işten anlayan varmı ? Yada yardımcı olabilecek ?
Bu IMEI işini 20usdye yapanlar var. Kendin yapmaya kalkarsan muhtemelen 1 2 gün ugrasacan. Günün sonunda yapamamakta var. En mantıklısı eli alışmış birisine yaptirmak çünkü gercekten en ufak hata saatlerce uğraşmana sebep olabilir. Son günlerde kendim uğraştım, konuya hakim bu alanda bilgili birisi olmama rağmen 2 günümü aldi ve tek problem bilgisayarimin usb portu idi. Bunu farkedene kadar verseydim o parayi dedim.

Eaegs20

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cavit
Cihazım
Mi9
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Bu IMEI işini 20usdye yapanlar var. Kendin yapmaya kalkarsan muhtemelen 1 2 gün ugrasacan. Günün sonunda yapamamakta var. En mantıklısı eli alışmış birisine yaptirmak çünkü gercekten en ufak hata saatlerce uğraşmana sebep olabilir. Son günlerde kendim uğraştım, konuya hakim bu alanda bilgili birisi olmama rağmen 2 günümü aldi ve tek problem bilgisayarimin usb portu idi. Bunu farkedene kadar verseydim o parayi dedim.
Anladım dostum o zaman yapan birisini bulayım daha iyi olur

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
Teknisyen rütbesine sahip olan Forumdaki arkadaşlarımız işinin ehli olup forumada büyük katkı sağlıyorlar onlara yaptırın bence :D

Üst Alt