Yardım Imeı yasal takip mesajı

frkn1461

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
mi note 3
Konular
4
İyi günler arkadaşlar bugun telefonuma yasal takip adında bir mesajda bir imei numarası yazıyor ve klonlandığını telefonun kapatılacağını söylüyor. İmei numarası benim telefona ait değil. E devletten sorguladığımda da kendi imei numaramda bi sıkıntı olmadığı gözüküyor. Bi şey yapmalı mıyım bu mesaj bana neden geldi ? Ve ilerde başıma bir sıkıntı gelir mi ? Bilgilendirenlere şimdiden teşekkür ederim.

frkn1461

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
mi note 3
Konular
4
Hatla akakali degil. Soyle aciklim senin kayıtlı olmayan bir telefonun var. Hangi sim kartı o telefona takip açarsan o hatta mesaj geliyor
Bu mesaj bazen 1 2 gün sonrada gelebiliyor. Yani o sure içinde kendi telefonuna taktın diyelim msj ona geldi ama aslında kayıtlı olmayan telefonun mesaji.

Mustafa Kemal Atatürk

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Anladım hocam benim bu dediğim olay 3 haftalık bir olay yani bayağı bi süre geçti. Bundan dolayı değildir o zaman çok teşekkür ederim açıklamalarınız için başka bir nedeni olabilir mi acaba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aldığın hattı önceden başka biri kullanmışdır.insanlar numarayı kapatınca o hattı tekrardan satın almaları icin satısa sunuyor firmalar.
Anladım mantıklı benlik bir sıkıntı yok o zaman

Oyla:
Üst Alt