Yardım IMEI sonrası pembe kamera sorunu

protozoan5292

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
1
Merhaba, telefonumda IMEI sonrası kamera pembe çekmeye başladı ve bununla alakalı bir video gördüm;
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bu işlemde Minimal ADB dosyasının kurulu olması gerektiği söyleniyor ancak ben de OEM kilidi açık ve bootloader kilidi kapalı görünüyor. Bu program gerekli mi yoksa bu program olmadan da işemleri uygulayabilir miyim? Teşekkürler..

Samed.72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samed
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
13
Merhaba, telefonumda IMEI sonrası kamera pembe çekmeye başladı ve bununla alakalı bir video gördüm;
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bu işlemde Minimal ADB dosyasının kurulu olması gerektiği söyleniyor ancak ben de OEM kilidi açık ve bootloader kilidi kapalı görünüyor. Bu program gerekli mi yoksa bu program olmadan da işemleri uygulayabilir miyim? Teşekkürler..
Reis ben USB bellek ile twrp üzerinden kurdum
Yani hiç bilgisayar falan bu işlere girmedim

Oyla:

protozoan5292

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
1
Reis ben USB bellek ile twrp üzerinden kurdum
Kusura bakma ben pek telefon yazılımlarından anlamıyorum ama bunu kurup işlemleri uygulamak için Bootloader kilidinin açık olmasına gerek yok mu? veya bu Minimal ADB denen yazılıma. Videoda arkadaş bahsetmiş kurulması gerektiğini ancak işlemlerde telefonu sıfırlıyor IMEI gider diye yapamıyorum.

Oyla:

Samed.72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samed
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
13
Kusura bakma ben pek telefon yazılımlarından anlamıyorum ama bunu kurup işlemleri uygulamak için Bootloader kilidinin açık olmasına gerek yok mu? veya bu Minimal ADB denen yazılıma. Videoda arkadaş bahsetmiş kurulması gerektiğini ancak işlemlerde telefonu sıfırlıyor IMEI gider diye yapamıyorum.
Kral bak dediğim gibi bende çok anlamıyorum onun için hiç bilgisayarla uğraşmak istemedim IMEI de gitmedi USB bellek varsa twrp üzerinden halledilebilir twrp senin cihazda kurulumu

Oyla:

protozoan5292

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
1
Kral bak dediğim gibi bende çok anlamıyorum onun için hiç bilgisayarla uğraşmak istemedim IMEI de gitmedi USB bellek varsa twrp üzerinden halledilebilir twrp senin cihazda kurulumu
değil sanırım ancak bilgisayara yt linkindeki dediği uygulamaları yükledim.

Oyla:

Samed.72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samed
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
13
değil sanırım ancak bilgisayara yt linkindeki dediği uygulamaları yükledim.
Reis twrp kurulu olması lazım telefonu kapat ses yükseltme ile telefonu kapatma tuşuna basınca twrp ekranı geliyor o gelse reboot bölümünden basıp system e baş tekrar telefon açılır ama twrp ekranı gelmezse twrp kurman lazım

Oyla:

protozoan5292

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
1
Reis twrp kurulu olması lazım telefonu kapat ses açma ile kapatma tuşuna basınca twrp ekranı geliyor o gelse reboot bölümünden basıp system e baş tekrar telefon açılır ama twrp ekranı gelmezse twrp kurman lazım
Videodaki arkadaş twrp kurulumunu gösteriyordu, takıldığım nokta bootloader kilidinin açık olması gerekli mi ve bu minimal adb denen uygulamanın yüklü olması gerekli mi

Oyla:

Samed.72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samed
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
13
Videodaki arkadaş twrp kurulumunu gösteriyordu, takıldığım nokta bootloader kilidinin açık olması gerekli mi ve bu minimal adb denen uygulamanın yüklü olması gerekli mi
Valla reis orayı bilmiyorum maalesef normalde imei atılınca bootlader kilidi açılıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Valla reis orayı bilmiyorum maalesef normalde imei atılınca bootlader kilidi açılıyor
Reis sende mi kilit açma durumu ne bootlader denilen şey buydu sanırım IMEI atmışsan açılıyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-03-17-22-24-54-878_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-03-17-22-24-54-878_com.android.settings.jpg
    328,6 KB · Görüntüleme: 8
Oyla:

protozoan5292

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
1
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Reis sende mi kilit açma durumu ne bootlader denilen şey buydu sanırım IMEI atmışsan açılıyor
Kilit açık gözükmüyor bende. Sadece OEM kilidi açık

Oyla:

Samed.72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samed
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
13
Kilit açık gözükmüyor bende. Sadece OEM kilidi açık
Reis sen nasıl IMEI attın aynı cihazı bende kullanıyorum Bootlader kilidini açmak gerekiyor IMEI için 1 haftalık iş önce talep oluşuturuyon sonra bilgisayar üzeri açıyorsun

Oyla:
Üst Alt