İpucu IMEI Silinen ve Silinmeyen Durumlar (Snapdragon İşlemci Kullanan Cihazlar İçin)

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
Öncelikle iyi geceler dilerim herkese. Az önce Mi 9T cihazıma IMEI klonladım, ve cihazı sıfırlamak istiyorum. IMEI'nin silinmeyeceği en güvenli yöntem nedir acaba?
Twrp uzerinden format data yapmalısınız yada mi flash ile yeni rom yüklemelisiniz

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Twrp uzerinden format data yapmalısınız yada mi flash ile yeni rom yüklemelisiniz

Bu konuda çözüldü...

semihh01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
semih
Cihazım
Mi 12t pro
Konular
12
Hocam mi9t telefona imei için root atılıyor ya. Rootu kaldırsak bir imei gitme mevzusu var mı? Twrpden unmasigk zipiyle kaldıracam.

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
Hocam mi9t telefona imei için root atılıyor ya. Rootu kaldırsak bir imei gitme mevzusu var mı? Twrpden unmasigk zipiyle kaldıracam.
hiçbir sorun olmaz. root işlemi zorunlu değil imei yi etkilemez. ayrıca root u kaldırmak için ana menüde Magisk Manager a girip ana sayfada aşağıdaki Magisk i kaldır seçeneğinden tamamen kaldır ı seçerseniz Magisk kalkacağı için Twrp de silinecek yani komple root u kaldırmış olacaksınız.

pilgrimage

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alper
Cihazım
iphone
Konular
1
Arkadaşlar Redmi Note 8 Ara Ara Telefon Kesilmesi oluyor var mı Boyle bir sorun yaşayan ? Sim2 Taktık daha az kesiliyor.Ama gecen gene 1 defa kesildi.Bu soruun cozumu nedir ? Bu arada cihaz Türkiye Garantili.

Corcbyby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 8
Konular
16
Hocam miui 12 yi note 8 cihazıma ayarlardan yüklesem IMEI gider ki telefoncu gider dedi onun için soruyorum

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
rom yükleme işlemlerinde imei silinmez. ayarlardan yüklesem dediğiniz nedir? Rom kurulumu ya Mi flash üzerinden yada Twrp üzerinden yapılır ki iki türlü de Imei silinmez
Hocam miui 12 yi note 8 cihazıma ayarlardan yüklesem IMEI gider ki telefoncu gider dedi onun için soruyorum

Corcbyby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 8
Konular
16
rom yükleme işlemlerinde imei silinmez. ayarlardan yüklesem dediğiniz nedir? Rom kurulumu ya Mi flash üzerinden yada Twrp üzerinden yapılır ki iki türlü de Imei silinmez
Hocam ayarlara tıklayıp sistem güncellemesi kısmından bahsediyorum

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
Hocam ayarlara tıklayıp sistem güncellemesi kısmından bahsediyorum
lütfen ilk mesajdaki silinen ve silinmeyen durumları iyice okuyun. detaylı şekilde yazıldı hepsi. güncelleme, rom kurma vb. durumlarda imei silinmez. yalnızca ayarlardan fabrika ayarlarına dön derseniz yada stock recovery üzerinde wipe all data yaparsanız siliniyor.

Üst Alt