Yardım IMEI repair

yasin333

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
0
Zaten isyanım üreticiye :) bide bize bu kadar vergi yükü getirinlere.
Xiaomi nin herhangi bir suçu yok adam çift sim üretiyor daha ne yapsın istese 2 sime birden kilit koyabilir yada Türkiye ye özel tek simli telefon verebilir Çin modeli arar dururuz bu seferde.

Harunasd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
MI 10 PRO
Konular
6
Xiaomiler için tek hat sadece ama bazıları için kötü artı 50 tl ye bence zor bulmak uyanık telefoncu çok kendim açısından bedava kendim atıyorum aldığım telefona.
Araştırınca ve sabırlı olunca her şey bedava aslında. Millet mi10 pro imei repair için 150-300 istedi program 2 haftaya internete düştü :D Millet utanmadan sömürü peşinde ayıptır yaw.

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Zaten isyanım üreticiye :) bide bize bu kadar vergi yükü getirinlere.
Kesinlikle haklisiniz. İnsanlari yurt disi cihaz aldirmaya zorluyorlar. Daha yeni yurt disi note 9s 6/128 aldim arada ortalama bin tl fark var. Keske imei felan ugrasmasak ne guzel olurdu.

yasin333

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
0
Araştırınca ve sabırlı olunca her şey bedava aslında. Millet mi10 pro imei repair için 150-300 istedi program 2 haftaya internete düştü :D Millet utanmadan sömürü peşinde ayıptır yaw.
Mesela Redmi Note 9 ların engineering romunu hala paylaşmadılar para kazanmak için o olsa direk bedava twrp ye falan gerek yok çok arkadaşıma aldırmadım Note 9.

RoamingRuffian

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adnan
Cihazım
Redmi Note 8 pr
Konular
0
s.a

arkadaşlar geçen telefon brick olduktan sonra eld modunda firmware seçerek yazılım attım. telefonun imei silindi haliyle...
imei repair yapıp sim2 kullanıyordum
akşam üzeri miuipro geçiş yaptım lakin
"geçerli bir cihaz kimliği alınamıyor hatası" yüzünden kullanamadım sürekli ekrana geliyor. araştırdım genel olarak bir çözümü yok gibi..

aklıma şöyle birşey geldi, size danışmak istiyorum!
eski telefonum mi5 oda çift hatlı onun nvram nvdata yedeğini alıp redmi not 8 pro aktarsam nasıl bir sonuç alırım...
ustalar bilginize davacıyım buyrun :)
Merhabalar hocam bende note 8 pro kullanıyorum IMEI repairli miuipro almayı düşünüyorum IMEI li cihazlarda sıkıntı çıkarıyormus sizde sorun var mı ya da miuipro ya geçebilir miyim?
Şimdiden teşekkür ederim.

Üst Alt