Soru İmei repair yaparken brick (antirollback) durumu olmaması için

caliskansahis44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Salih
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
Merhaba. Note 8 Pro cihazım 12.0.5 sürümüyle geldi. Imei repair işlemini anlatan videoda paylaşılan sürüm bendekinden daha düşük bir sürüm. Önce eng.roma geçilip imei repair işlemi yapıldıktan sonra tekrar normal roma geçiliyor mi flash ile. Bazı konularda her cihazın sürüm düşürmeye uygun olmadığını öğrendim. Bu durumda brick olmaz mı telefon? Acemiyim kusura bakmayın emin olmak için soruyorum. Cihaza zarar vermek istemiyorum. Konu yanlış yere açıldıysa taşınabilirse sevinirim.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Şahsi algılamayın ama brick etseniz tamir edebilecek bilgiye sahip değil gibi duruyorsunuz. Ücretli destek alın kafanız rahat etsin. Bazen tamiri repair ücretini geçebiliyor. Bazen şebekeyi kalıcı kaybedebiliyorsunuz.

caliskansahis44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Salih
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şahsi algılamayın ama brick etseniz tamir edebilecek bilgiye sahip değil gibi duruyorsunuz. Ücretli destek alın kafanız rahat etsin. Bazen tamiri repair ücretini geçebiliyor. Bazen şebekeyi kalıcı kaybedebiliyorsunuz.
Evet doğru söylüyorsunuz hocam ama öğrenci olduğum için sıkıntıdayım. Kendim araştırarak yapmak istedim.

ForeverXiaomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nazmi
Cihazım
R N 8 Pro
Konular
3
Evet doğru söylüyorsunuz hocam ama öğrenci olduğum için sıkıntıdayım. Kendim araştırarak yapmak istedim.
Mi flash ile geçiş yapacağınız için sorun olmaz, eğer öğrenciysen vaktin çoktur ben otur uğraş derim sonuçta rn8pro için Bi korku kalmadı telefon her halükarda geri geliyor

Üst Alt