Soru IMEI Repair - 4.5g açıkken şebeke sorunu

mavera

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 7
Konular
1
Arkadaşlar sorununuz imei repair yerine Android 11 ile alkali olabilir mi? Sorun yaşayan arkadaşlar, güncelleme yaptınız mı?

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emre6326

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
mi 10 t pro
Konular
0
merhaba sorunu çözdünüzmü acaba

eerdoan23

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
Note 6 pro
Konular
2
sorunun çözümü basit sağlam bir qcn dosyasına kullandığınız imei editleyip tekrar telefona flashlayacaksınız sorun düzelecek. imei repair sonrası çok sık rastlanılan bir durum.

trsalgado

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
s4
Konular
19
YouTube a yaz kardeş çok kolay kanalı değil de diğer bir kişinin yaptığı var onunla birlikte yap, ben ona göre yaptım, güncelleme aldı bir sorun olmadı, daha sonra hindistan romu yükledim, oda telefon kendisi android güncellemesi yaptı yine bir sorun olmadı. 4 g var, sağlam qcn yi çok kolay kanalı dosya paylaşıyor oradan bulabilirsin

ademokeli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
adem
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
S:A aynı sorundan ben de dertliyim Cihazım Poco m3 imei repair olmadı hala orijinal . ^3G , 4.5G herhangi şebekede çekmeme gibi sorunum yok . Sadece 4.5 g de iken arıyorum internete giriyorum ama karşıdan biri arayınca telefon kapalı görünüyor ulaşılamıyor . Ben 3G de kullanıyorum sorunsuz ancak 4.5 g gibi hızlı değil idare ediliyor .Çok uğraştım ama çözüm bulamadım Bootloader açtım, Endonezya rom yükledim ama olmadı cihazda root yok

underzero

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
redmi note 2
Konular
0
S:A aynı sorundan ben de dertliyim Cihazım Poco m3 imei repair olmadı hala orijinal . ^3G , 4.5G herhangi şebekede çekmeme gibi sorunum yok . Sadece 4.5 g de iken arıyorum internete giriyorum ama karşıdan biri arayınca telefon kapalı görünüyor ulaşılamıyor . Ben 3G de kullanıyorum sorunsuz ancak 4.5 g gibi hızlı değil idare ediliyor .Çok uğraştım ama çözüm bulamadım Bootloader açtım, Endonezya rom yükledim ama olmadı cihazda root yok
hocam değişik qcnler deneyin, qcn dosyasında sıkıntı vardır.

croman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ati
Konular
0
hocam değişik qcnler deneyin, qcn dosyasında sıkıntı vardır.
aynı sıkıntı bendede oldu mi 10 imei sonrası 4,5 g ye alınca hat gelip gidiyor 3 g de sorun yok yardımcı olacak arkadaş arıyorm

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
aynı sıkıntı bendede oldu mi 10 imei sonrası 4,5 g ye alınca hat gelip gidiyor 3 g de sorun yok yardımcı olacak arkadaş arıyorm
x55 modem kullanan cihazlarda sık görülen sorun.. Sebep imei işleminin hatalı yapılmasından kaynaklı.. Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz. uzak bağlantı ile tamirini gerçekleştiririz..

itfaiyeci19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
REDMİ NOTE9 PRO
Konular
0
Bendede aynı sorun var teknisyen hocalardan yardımda aldım ama çözülmedi telefonum redmi note9 pro 4.9.0.0 samsung board telefonu aç-kapa e oluyor qcn attıktan sonra telefonu kapatmaz isem 4.5 g sabit kalıyor bantlar arası 3 g ye geçince 1.2 saat h de kalıyor sonra e oluyor ama cihazı kapatana kadar 4.5 g sabit kalıyor kapatıp açınca tümden gidiyor çözümünü bilen var ise ücretli yardım istiyorum şu an trwp yada orgena fox den yedek yükleyerek kullanıyorum cihazı

Son düzenleme:
Üst Alt