Çözüldü İmei Numarası Klonlanmıştır Diye Mesaj Geldi

• Konbuyu başlatan gencoo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 908

gencoo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan
Cihazım
iphone6s
Konular
19
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
bilmiyorum
Telefon Modeli
mi11t pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
xxxxxx numaralı imei numarası klonlanmıştır 30 gün içerisinde kapatılacaktır diye...

Arkadaşlar cihazımda 2 adet imei numarası var *#06# ile sorgulama yaptığımda , bana gelen imei numarası ile telefonumdaki imei numaraları eşleşmiyor...
-Mi 11t pro kullanıyorum , gelen mesajdaki imei numarasını e devletten sorguladığım zaman General Mobile diye bir telefon modeli çıkıyor bu neden olabilir ,şimdi benim kullandığım mi 11t pro kapanacak mı

gencoo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan
Cihazım
iphone6s
Konular
19
Şimdi bu gelen mesajı çözmüş gibiyim

-Annem için de yurt dışı cihaz almıştık benden 2-3 gün önce onun modeli farklı , ilk geldiğin de hattı kırık olmadığı için kendi hattı mı takmıştım onun cihazına...

Ona gelen mesaj ile bana gelen mesaj aynı imei numaraları eşleşiyor....sanırım onun telefonuyla kaynaklı galiba :)

Oyla:

celilhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
celilhan
Cihazım
redmi note7
Konular
19
Yurt dışı telefon , gelen mesajda ki imei ile , telefondan sorgulama yaptığım imei numaraları ile eşleşmiyor...
Şimdi sorun varmı yok mu anlamadım :D
eşleşmiyorsa sorun yoktur.

Oyla:

gencoo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan
Cihazım
iphone6s
Konular
19
gelen numara, telefondaki ile eşleşmiyorsa bir problem yok demektir. eskiden kullandıgınız telefonlardan birisi için gelmiştir.

Geçenlerde annem içinde y.d cihaz almıştık kendi hattıım deneme amaclı ona takmıştım ,sanırım onun telefonunun kapanacağı bilgisi hem bana hem ona mesaj gitmiş hocam..

Şimdi onun cihazı kapsadığı için benim telefonumda takılı olduğu için hat , umarım benim cihazıda kapsamıyordur :)

Oyla:
Üst Alt