Yardım İmei nolu cihaz klon olarak tespit edilmiştir Diye mesaj geldi.

Aziz26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aziz
Cihazım
Redmi note5
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global rom
Telefon Modeli
Redmi note 5
Bootloader Kilidi
Kapalı
İmei nolu cihaz klon olarak tespit edilmiştir diye mesaj geldi benim telefonda 2 tane imei var diger imei kayıtlı diyor yinede telefonum kapanırmı yoksa sadece tek hatmı kullanabilirim telefonum garantili ve faturalı yardımcı olursanız sevinirim

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
İmei nolu cihaz klon olarak tespit edilmiştir diye mesaj geldi benim telefonda 2 tane imei var diger imei kayıtlı diyor yinede telefonum kapanırmı yoksa sadece tek hatmı kullanabilirim telefonum garantili ve faturalı yardımcı olursanız sevinirim

Mesajdaki IMEI ile telefondaki aynı IMEI mi ?

Aynı değilse mesajı sil gitsin....

Oyla:

Aziz26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aziz
Cihazım
Redmi note5
Konular
3
Mesajdaki IMEI ile telefondaki aynı IMEI mi ?

Aynı değilse mesajı sil gitsin....
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

1. İmei ile aynı ama 2 tane imei var 2. İmei sorgulattım o kayıtlı diyor simdi telefonum kapanacakmı zaten 2 imei olmasının sebebi cift sim kart olmasındanmış

Oyla:

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6

1. İmei ile aynı ama 2 tane imei var 2. İmei sorgulattım o kayıtlı diyor simdi telefonum kapanacakmı zaten 2 imei olmasının sebebi cift sim kart olmasındanmış

Nasıl Garantili faturalı anlamadım? Aldığınız yer ile görüşün

Oyla:

Aziz26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aziz
Cihazım
Redmi note5
Konular
3
Nasıl Garantili faturalı anlamadım? Aldığınız yer ile görüşün

Gittigidiyordan aldım hatta ürünü bile sorgulattım delta garantili orjinal 1. İmei klon 2.imei ithalatçı kaydıyla kaydettirilmiş

Oyla:

Devadam10

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Redmi Note 4X
Meslek
Güvenlik Görevlisi
Konular
20
Cihazın garantili olduğunu belirtmişsiniz...
Önce Servisi arayın onlar sizi yönlendirirler, e soruna çözüm bulunmazsa ya da aklınıza takılan bir şey olursa o zaman belirtirsiniz çaresine bakılır.
Geçmiş olsun..

Oyla:

Aziz26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aziz
Cihazım
Redmi note5
Konular
3
Cihazın garantili olduğunu belirtmişsiniz...
Önce Servisi arayın onlar sizi yönlendirirler, e soruna çözüm bulunmazsa ya da aklınıza takılan bir şey olursa o zaman belirtirsiniz çaresine bakılır.
Geçmiş olsun..

Delta servis sadece ithalatçıyla görüstürebilirmiş sayfasında okudum benim1. imei gitti ama 2.imei kayıtlı kapanırmı en çok merak ettigm

Oyla:

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6

Gittigidiyordan aldım hatta ürünü bile sorgulattım delta garantili orjinal 1. İmei klon 2.imei ithalatçı kaydıyla kaydettirilmiş

Geçmiş olsun...
Aldığınız yer ile görüşün"Bu ne terbiyesizlik faturalı mal alıyoruz başımıza gelene bakın deyin " Bu mesajla ve fatura ile Tüketici hakem heyetine gidip manevi tazminat isteyecem deyin Yes~~

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Bir başkası sizin IMEI'nizi çalmış... Satın aldığınız yerin her hangi bir kabahati yok. Telefonunuzu satın aldığınız yer ile ya da servis ile iletişime geçin. Telefonunuzu ithal eden firma BTK'ya başvurarak sim kartınız ile imeinizin eşleştirilmesini sağlayacak. Yani IMEInizin sadece sizin hattınızla çalışması için başvuru yapacak ve başka bir hatla cihazınız kullanılamayacak.

Dilerseniz bu işlemi bireysel olarak da yapabilirsiniz fakat hem uğraşırsınız hem de çok zaman kaybedersiniz. İthalatçıların baş vuruları çok daha çabuk çözümleniyor.

Oyla:

Aziz26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aziz
Cihazım
Redmi note5
Konular
3
Sagolun Alalı 1 bucuk ay oldu arasamda pek bişey cıkcağını zannetmiyorum yaptigm arastirmalarda hattına imeiyi kaydediyolarmış kimlik bilgisi numaran herşeyi isteyip sadece kayıt ettirdiğin hatta kullanıyomuşsun tek ümitlendiren beni 2.imei kayıtlı kapanmasa keşke

Bir başkası sizin IMEI'nizi çalmış... Satın aldığınız yerin her hangi bir kabahati yok. Telefonunuzu satın aldığınız yer ile ya da servis ile iletişime geçin. Telefonunuzu ithal eden firma BTK'ya başvurarak sim kartınız ile imeinizin eşleştirilmesini sağlayacak. Yani IMEInizin sadece sizin hattınızla çalışması için başvuru yapacak ve başka bir hatla cihazınız kullanılamayacak.

Dilerseniz bu işlemi bireysel olarak da yapabilirsiniz fakat hem uğraşırsınız hem de çok zaman kaybedersiniz. İthalatçıların baş vuruları çok daha çabuk çözümleniyor.
Peki 2. İmeim kayıtlı o kapanmasını engellemezmi

Oyla:
Üst Alt