Yardım İmei klonlanması

protecknick9

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
protecknick9
Cihazım
Xiaomi
Konular
26
Archetive Yukarıda yazdığınız ilk mesaja açıklık getirmek ve kafanızdaki soru işaretlerini cevaplamak için size açıklama yaptım, teşekkür etmeniz gerekirken sanki imei klon mesajını size biz atmışız gibi davranıyorsunuz.

Archetive

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi9T
Konular
23
evde böyle 3 telefon var kuzenimde de 2 tane var onlar
Telefonun kayıtsız ımeısıyle 1 seneye yakın kullanan tanıdıklarım oldu. Biraz şans diyebiliriz bu konuya esasen. Ancak dediğim gibi bende işlem gören cihaz açılmasa bile operatör bazlı bildirim yapıldığına tanık oldum Turkcell de özellikle.
Valla çok bir bilgim yok ben aynı şekilde 1 yıl türkcell kullandım sıkıntı olmadı türk telefoma geçtim 1 yıl daha oldu hala bir problem yok vodafone de 3 ayda patladı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Archetive Yukarıda yazdığınız ilk mesaja açıklık getirmek ve kafanızdaki soru işaretlerini cevaplamak için size açıklama yaptım, teşekkür etmeniz gerekirken sanki imei klon mesajını size biz atmışız gibi davranıyorsunuz.
yok abi ne alakası var. sadece dedim ki imeisi alınan cihazın açılması gibi bir ihtimali yok onu dedim sadece. Teşekkürler

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
evde böyle 3 telefon var kuzenimde de 2 tane var onlar

Valla çok bir bilgim yok ben aynı şekilde 1 yıl türkcell kullandım sıkıntı olmadı türk telefoma geçtim 1 yıl daha oldu hala bir problem yok vodafone de 3 ayda patladı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yok abi ne alakası var. sadece dedim ki imeisi alınan cihazın açılması gibi bir ihtimali yok onu dedim sadece. Teşekkürler

Ben de hep Turkcellden almıştım uyarı genelde, şans diyeceğiz o zaman ya değişik sistemleri var yada yerse hesabı.

Archetive

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi9T
Konular
23
Ben de hep Turkcellden almıştım uyarı genelde, şans diyeceğiz o zaman ya değişik sistemleri var yada yerse hesabı.
valla akşam yenisini atacağım zaten mecbur daha dönüşü yok gibi duruyor. İnşallah bir daha böyle bir sıkıntı olmaz.

Üst Alt