Yardım İmei Kayıtlı Telefonda Hard Reset ve Recovery Hakkında

MemurBey

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
12
Merhaba, elimizde imei kayıtlı bi telefon var. İmeisi uçacak diye fabrika ayarlarına çevrilmiyor. Twrp ile format data yapmanın imeiyi silmediğini biliyorum ancak bootloader kilidi kapalı ve imei atılmış bir telefona imeiyi kaybetmeden nasıl twrp yüklenir?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Merhaba, elimizde imei kayıtlı bi telefon var. İmeisi uçacak diye fabrika ayarlarına çevrilmiyor. Twrp ile format data yapmanın imeiyi silmediğini biliyorum ancak bootloader kilidi kapalı ve imei atılmış bir telefona imeiyi kaybetmeden nasıl twrp yüklenir?
Boot kilidi kapatılan bir cihaza twrp kurulmaz hocam IMEI uçuyor mu bilmiyorum ama twrp kurulmaz.
Mtk cihazlarda IMEI düşmüyor onu biliyorum ama cihazdan cihaza format sonrası IMEI gidip gitmemesi değişiklik gösteriyor.
Bazı snapdragon işlemcili cihazlarda düşmezken bazılarında düşüyor tam düşen ve düşmeyen modelleri bilmiyorum..

Oyla:

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Sayısız kez cihazımı tuşlarla kendi recoverysiyle wipe data yaptım, ayarlardan fabrika ayarlarına döndürdüm. IMEI uçmadi.

Oyla:

MemurBey

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
12
Boot kilidi kapatılan bir cihaza twrp kurulmaz hocam IMEI uçuyor mu bilmiyorum ama twrp kurulmaz.
Mtk cihazlarda IMEI düşmüyor onu biliyorum ama cihazdan cihaza format sonrası IMEI gidip gitmemesi değişiklik gösteriyor.
Bazı snapdragon işlemcili cihazlarda düşmezken bazılarında düşüyor tam düşen ve düşmeyen modelleri bilmiyorum..
Aynı şekilde bide note9 var elimizde mtk işlemcili. Ona format atabilir miyiz kendi recoverysinden?

Oyla:
Üst Alt