Soru IMEI kayıtlı cihaza sd kart takma

uWu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Toledo
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Endonezya v12.0.4
Telefon Modeli
Redmi Note 8 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere Xiaomi cihazlar, IMEI copy yapılmaya müsait cihazlardır ve birçok kullanıcı da makul fiyatlardan dolayı bu durumu rahatlıkla tercih etmektedir. Ben de cihazımı yurtdışı diye tabir edilen biçimde kullanıyorum ve cihazımın IMEI kaydı uzun bir süre önce yapıldı. Biliyorsunuz ki, cihazların ikinci SIM slotuna kayıt yapılır. Ve bu cihazların sd kart (yedek depolama) takma yuvası maalesef buraya konumlandırılmıştır. Yani ya ikinci sim / ya da sd kart. Fakat benim SIM kartımı birinci slota takmamın mümkün olmadığını; yani birinci SIM slotuna IMEI atılmadığı söylediler. Birinci slota IMEI atılıp sd yuvasından faydalanılabilir mi? Teşekürler...

cfuwa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cfuwa
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
Ben yapmıştım daha önce YouTube'da videolu anlatım var ama bunu yapınca sim soketi zor giriyor. Tavsiyem hiç uğraşma bunu al aynı işi görüyor.
Ürün silinmis hocam linki yenileyebilir misin rica etsem
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben yapmıştım daha önce YouTube'da videolu anlatım var ama bunu yapınca sim soketi zor giriyor. Tavsiyem hiç uğraşma bunu al aynı işi görüyor.
İşlem cok kolay lakin youtubeda vesaire yapan kimse goremedim redmi note 8 pro modelinde

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Ürün silinmis hocam linki yenileyebilir misin rica etsem
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İşlem cok kolay lakin youtubeda vesaire yapan kimse goremedim redmi note 8 pro modelinde
Merhaba şimdilerde "hibrit sim yuvası" adıyla satılıyor. Google da seçenekler var.

Zamanında note 8 pro için elle yapmıştım ama çok zaman geçti.

Oyla:
Üst Alt