Soru Imei Kaydı

Kuzu52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
RedmiNote 10 5G
Konular
6
Yurt dışı IMEI atılmış redmi not 10 5g 6/128 cihaz aldım sim 2 de IMEI var o yüzden cihaza hafıza kartı takmıyorum. IMEI atılan cihaz arızalanan bir cihazın IMEI o yüzden IMEI kapanma gibi derdim yok da. Telefonu sıfirlarsam güncellersem vs. IMEI gidecek. Tekrardan atmam gerekecek vs. Neyse sorum şu olacak telefonun kilidini açıp root atacam cihaza rootlarsam cihazı, cihaza kalıcı bir şekilde IMEI atmanın yolu var mı ? Şuan ki IMEI i sim 1 girişine kalıcı şekilde atmak istiyorum. SD kart benim için önemli 128 GB pek yetmiyor bana.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Kalıcı atmanın şansı yok o 2021 öncesi mtk cihazlarda idi kalıcı artık siliyor ve copy olmaması için kendi imeini kullanın.Rom.vs durumunda twrp ile silinmeden yapabilirsiniz yada mi flash ile . Sıfırlama sadece twrp ile yapabilirsiniz yada rom atarak

Kuzu52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
RedmiNote 10 5G
Konular
6
Kalıcı atmanın şansı yok o 2021 öncesi mtk cihazlarda idi kalıcı artık siliyor ve copy olmaması için kendi imeini kullanın.Rom.vs durumunda twrp ile silinmeden yapabilirsiniz yada mi flash ile . Sıfırlama sadece twrp ile yapabilirsiniz yada rom atarak
Kendi IMEI kullansam cihazı Max 8 ay kullanabilecez az bişey de uzattırsak 1 sene kadar anca. Copy olmaması için kendi IMEI kullan dedin zaten öyle bir şans yok kullandığım cihazda ki IMEI çöp olan bir telefona ait, o cihazdan IMEI silinerek bu cihaza atıldı telefonun tekrardan açılma gibi bir durum söz konusu değil kopya durumuna düşsün. Peki IMEI sim 1 e gecirebilirmiyim bir şey duymuştum geçende xiomi artık 2 girişli sim olan cihazlarda 1 girişe şifreleme tarzı bişey yapıyormuş IMEI atılmaması için böyle bir durumu var mı cihazın benim tel MTK işlemcili.

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Sim kartla hafıza kartı üst üste yapıştırılıp kullanılabiliyor.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Kuzu52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
RedmiNote 10 5G
Konular
6
Sim kartla hafıza kartı üst üste yapıştırılıp kullanılabiliyor.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Güzel mantıklı da ne hafıza kartı ne sim kart sağlam kalır elimde.

Kuzu52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
RedmiNote 10 5G
Konular
6
az önce telefonun mıuı kilidini açtım root atmak için, telefon sıfırlandı vs. ama imeı gitmedi cihazın.

Üst Alt