Soru IMEI kaydı

KİLİORKEZ

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Kuyumcu
Konular
67
Sonrasi hic belli degil imei repair olayinda isinizi saglama alip repair yapilabilen bir cihaz alin.
Artık öyle yapicaz maalesef aklımda mi 11 vardı IMEI kaydı yapılsa idi. Mı 10 pro ile Aralarında nerede ise hiç fiyat farkı yok boşuna mi 10 pro ya para vermek istemiyorum. Evet güçlü telefon ama özellikler bakımından ve ekran kalitesi mi 11 in çok daha iyi. Türkiye garantili almaya çalışacağız Artık o kadar para vericeğime iPhone 13 i beklerim onu alırım.

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Artık öyle yapicaz maalesef aklımda mi 11 vardı IMEI kaydı yapılsa idi. Mı 10 pro ile Aralarında nerede ise hiç fiyat farkı yok boşuna mi 10 pro ya para vermek istemiyorum. Evet güçlü telefon ama özellikler bakımından ve ekran kalitesi mi 11 in çok daha iyi. Türkiye garantili almaya çalışacağız Artık o kadar para vericeğime iPhone 13 i beklerim onu alırım.
Mi 10/pro serisi çok güzel bence. 11'in ekran farkı var evet ancak aşırı bir fark değil. iPhone neden istiyorsunuz? Her yıl aynı modelleri allayıp pullayıp piyasaya sürüyorlar. Üstünde değişiklik bile yapamıyorsun. Apple ekosistemi içindeyseniz iPhone iyi olabilir belki ama değilseniz işe yaramaz. iPhone alacaksanız da illa Samsung bakın daha iyi özellikle note serisinden.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Çok doğru bir tercih olur, Xiaomi markasına 5 bin tl üzeri verilmez...

Şu an için alınacak en üst seviye telefon Mİ 10T/PRO ve orta segment olarak da Poco x3 Nfc (imei atılmasından dolayı)

KİLİORKEZ

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Kuyumcu
Konular
67
Mi 10/pro serisi çok güzel bence. 11'in ekran farkı var evet ancak aşırı bir fark değil. iPhone neden istiyorsunuz? Her yıl aynı modelleri allayıp pullayıp piyasaya sürüyorlar. Üstünde değişiklik bile yapamıyorsun. Apple ekosistemi içindeyseniz iPhone iyi olabilir belki ama değilseniz işe yaramaz. iPhone alacaksanız da illa Samsung bakın daha iyi özellikle note serisinden.
Haklısınız da bir süre iPhone 7 kullanma şansım oldu şu anda da gidip 8 filan alabilirim birden de aşırı stabil çalışıyor. Android'de ki hatalar artık can sıkmaya başladı iPhone da ki o stabilize verdiğin paraya değdiğini gösteriyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çok doğru bir tercih olur, Xiaomi markasına 5 bin tl üzeri verilmez...

Şu an için alınacak en üst seviye telefon Mİ 10T/PRO ve orta segment olarak da Poco x3 Nfc (imei atılmasından dolayı)
Aynen öyle hocam önceden çok güzel fiyatlara alınabiliyor idi ama şimdi yurt dışı çıkışlısını bile 3 4 bin TL den aşağı alamıyoruz. Bu telefon işi de araba konusuna doğru gitmeye başladı.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
KİLİORKEZ, İnsan hayatı hariç herşeyin değeri artıyor garip şekilde...

ErdmTrz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Konular
2
Mi 11 Lite ımei kaydı çözülmüş buda çözülür inşallah.

tolga35548

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga Sezer
Cihazım
R. Note 10 5G
Konular
4
Haklısınız da bir süre iPhone 7 kullanma şansım oldu şu anda da gidip 8 filan alabilirim birden de aşırı stabil çalışıyor. Android'de ki hatalar artık can sıkmaya başladı iPhone da ki o stabilize verdiğin paraya değdiğini gösteriyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynen öyle hocam önceden çok güzel fiyatlara alınabiliyor idi ama şimdi yurt dışı çıkışlısını bile 3 4 bin TL den aşağı alamıyoruz. Bu telefon işi de araba konusuna doğru gitmeye başladı.
Valla hocam bende de note 10 5g var iPhone 6s plus ya da 6 plus geçsem mi diye düşünüyorum IMEI atılıyor mu atılmıyor mu bilgim yok şuan 5g modeline ama iPhone akıcılığı bir başka

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
BilalYigit, Biliyorum,darısı diğerlerine...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ErdmTrz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Konular
2
Kayıt işlemi olmuş arkadaşlar hadi gözümüz aydın :)

Üst Alt