Soru İMEİ Kaydı Silinmeden Rom Atabilir miyim ?

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
12 pro+ 5g
Meslek
Tekniker
Konular
102
12.5 daha iyi. 13 pişmanlıktır zaten. böyle kullan hocam .13 yüklediğinizde 'ulan önceki daha iyidi ya' diyeceğinize eminim. :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Vigorus tüm kullanıcılarımıza açık olan forum alanlarında telefon numarası paylaşılması hem forum kurallarımıza aykırı hem de güvenliğiniz için risk oluşturmaktadır. Bu nedenle mesajınızı kaldırdım. Özel bilgilerinizi iletmek için özel mesaj sistemimizi kullanabilirsiniz.

Trkrkn61

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
TARIK
Cihazım
13 ULTRA
Konular
15
yanlış bilgilendirme başkasını başını belaya sokmaya neden olabilir 11t pro da sd888 işlemci var şu anda dirençle işlem yapılıyor sizin cihazda sorun olmayacaktır evet ama mi11t cihazında pro olmayanında yani dimensty 1200 var ve yazılımla yapılıyor yazılım degişirse sorun çıkma olasılıgı yüksek kullanıcı o riski alıyorsa işlem yapabilir
Hocam bende de Mi11i var, snapdragon 888 var içinde ama benim cihaza direnç ile imei atılmıyor, ne gibi bir fark var ki benim cihazıma atılamıyor? Bir bilginiz var mıdır acaba ?

atarax29

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yok
Cihazım
mi5
Konular
7
Merhaba,

Bende daha yeni Xiaomi 11T modelini satın almış bulunmaktayım. Cihaz yurt dışı ve İmei atılmış durumda.

Cihazda şu anda Global 12.5.4 miui sürümü yüklü Android 11. Sormak istediğim şu imei kaydı kaybolmadan kendim rom atarak yeni sürümleri yükleyebilir miyim ?

Ayrıca 2 sorum daha var :

1-Telefonu aldığım telefoncu eğer sıfırlama yapılırsa imei kaydının gideceğini söyledi ancak forumda sıfırlama sonrası imeinin gitmeyeceği yazıyor yanlış mı biliyor acaba ?

2-11T modeli için en stabil ve en iyi sürüm sizce hangisi çok fark yaratıyor mu ?

Şimdiden teşekkürler.
Son durum nedir hocam. Rom değişikliği yaptınız mı imei durumları ne durumda. Bazi yerlerde rom mi flaşh ile atirsa imei silinmiyor diyorlar.

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Son durum nedir hocam. Rom değişikliği yaptınız mı imei durumları ne durumda. Bazi yerlerde rom mi flaşh ile atirsa imei silinmiyor diyorlar.
Bende mi 11 ultra var dirençle işlem yapıldı SD 888 var biliyorsunuz cihazda deneme yaptık ustanın yaninda cihaza IMEI attık açtık hatlar çalışıyordu denemek adına cihazı fabrika ayarlarına dönderdik imeiler gitti tekrar IMEI atıp fastboot ile restore all data yapınca IMEI gitmedi

Üst Alt