Soru İmei kapanmadı

Alimln44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9T
Konular
4
4 ay önce mi9t almıştım yurtdışı cihazı hattımı ilk taktığımdada operatörden sms gelmedi ve 4.ayı geçeli 3 4 gün oluyor ama hala mesaj gelmedi ve telefon kapanmadı acaba unuttularmı

Alimln44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9T
Konular
4
İkibin TL ye yakın para verdiniz. Bir spigen kılıfa gözünüzü kırpmadan 100 TL veriyorsunuz ama iş IMEI işine ve çok önemli,çok hassas bir konu için 50-100tl vermeyip kendiniz yapma niyetindesiniz..

Tavsiyem işinin ehli birisine yaptırmanız....
Öğrenciyim reis yazın çalıştığım parayla aldım hemde herkese güvenmiyorum atacağı imeinin kapanma durumundan çekiniyorum açıkçası

Hocam sizin cihazda imei repair için bootloader gerekiyor mu bilmiyorum ama eğer imei kullanıma kapandıktan sonra bootloader açmak gerekise mobil veri kullanamadığın için bootloader kilidini açamazsın, yanlış hatırlamıyorsam forumda bu konuda sıkıntı yaşayan biri vardı, kapanmasını beklemeden yaptırman daha iyi olur bence.
Onu 1 ay önce açtım hocam o konuda sıkıntım yok işte imenin kapanmasını bekliyorum kapanırsa forumdan bi bilene yaptırıcam

Oyla:

bseeek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir Efe
Cihazım
Mi MAX 2
Konular
16
İşin ehli olayını anlamıyorum? Zaten Rus geliştiricinin geliştirdiği bir scripti sırf Türkçe'ye çevirdi diye işin ehli mi oluyor? Birde bunu parayla satıyor. Boş muhabbet. full Back-Up aldıktan sonra yap gitsin.

Oyla:

jadakids01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Jadakids01
Cihazım
Mi 9T 6 128
Meslek
OTO ELEKTRONİK
Konular
0
İkibin TL ye yakın para verdiniz. Bir spigen kılıfa gözünüzü kırpmadan 100 TL veriyorsunuz ama iş IMEI işine ve çok önemli,çok hassas bir konu için 50-100tl vermeyip kendiniz yapma niyetindesiniz..

Tavsiyem işinin ehli birisine yaptırmanız....
selamlar bende mi9t var twrp vs root hepsi yüklüydü imei için elbette ben cihazı aldıktan sonra twrp ile hard reset atayim dedim, mi ekranı geliyor geri gidiyor habire kapa aç yapıyordu, buradan yazılım indirip full yazılım attım en altta dikkat etmedim bootloader kilidide kapaldı dikkatimi çeken şey imei silinmedi ve güncellemeleri full alıyor normalmi acaba

Oyla:

ArdaB

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Redmi note 8pro
Meslek
Editör
Konular
4
Eski telefonum samsung s7 edge idi ama imei de telefon nokia gözüküyordu angel~~

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
selamlar bende mi9t var twrp vs root hepsi yüklüydü imei için elbette ben cihazı aldıktan sonra twrp ile hard reset atayim dedim, mi ekranı geliyor geri gidiyor habire kapa aç yapıyordu, buradan yazılım indirip full yazılım attım en altta dikkat etmedim bootloader kilidide kapaldı dikkatimi çeken şey imei silinmedi ve güncellemeleri full alıyor normalmi acaba
Normal şekilde güncelleme alır hocam. Ancak tekrar bootloader açmak istediğinizde açılırken imei uçar. Telefonun içinden sıfırlama yaparsanız da imei uçar.

Oyla:

jadakids01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Jadakids01
Cihazım
Mi 9T 6 128
Meslek
OTO ELEKTRONİK
Konular
0
Normal şekilde güncelleme alır hocam. Ancak tekrar bootloader açmak istediğinizde açılırken imei uçar. Telefonun içinden sıfırlama yaparsanız da imei uçar.
[/Q Teşekkürler hocam peki ben bu haliyle daha güvenli kullanıyorum, telefonu bootloader kilidi kapalı hard reset atmak istesem imei uçarmı, çünkü önceki rootlu halde hard reset atınca telefon mi ekranında kapalıp kapalıp açılıyordu

Oyla:

yakopsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note10 Lite
Konular
8
2019da 4 ayda kapanda hat 1 ve hat 2ye takmıştım. 1 ocakta sfırlandı ve 4 ay gider diye düşünürken az önce mesaj geldi ve 17/05/2020 tarihinde kapanacaktır diyor. 4 aydan daha uzun süre vermişler neden acaba ? ayrıca biri şöyle bir şey denemişti 3 ayda bir hattı değiştirince hatlar kapanmıyor diye. bunu deneyen oldu mu acaba

Oyla:

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
2019da 4 ayda kapanda hat 1 ve hat 2ye takmıştım. 1 ocakta sfırlandı ve 4 ay gider diye düşünürken az önce mesaj geldi ve 17/05/2020 tarihinde kapanacaktır diyor. 4 aydan daha uzun süre vermişler neden acaba ? ayrıca biri şöyle bir şey denemişti 3 ayda bir hattı değiştirince hatlar kapanmıyor diye. bunu deneyen oldu mu acaba
1 Ocakdan sonra süreler sıfırlanıyormuş sanırım öyle demişti birisi.

Oyla:

yakopsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note10 Lite
Konular
8
1 Ocakdan sonra süreler sıfırlanıyormuş sanırım öyle demişti birisi.
1 ocakta sıfırlanıyor zaten. bende biliyordum ve sıfırlandı. sonrası için 4 ay yerine daha fazla süre verildi garip olan durum o

Oyla:
Üst Alt