Ramazan6666

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RAMAZAN
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 11.04 kararlı
Telefon Modeli
Redmi note 8 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaşlar. 8 ay önce redmi note 8 pro aldım almaz olaydım. Satıcıyla konuştuk IMEI kayıtlı mı dedim kayıtlı dedi açıklamalarda yazmıştı neyse güvenip aldık.7-8 ay kullanıldı 1 hafta önce IMEI gitti işlerden dolayı uğraşamadım bugün denedim bootloader kilidini kontrol ettim ne yayazıki kapalıymış hiç bi işlem yapamadım sim kart interneti gerekliymiş kafamdan vurulmuşa döndüm. Arkadaşlar bi çözümü varmı lütfen yardım edin. IMEI süresini bir kaç gün uzatamazmıyız

sason2345

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
note 7
Konular
0
arkadaşlar bana da acill lazım iletişime geçerseniz sevinirim.

Oyla:

burak2473

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi8
Konular
0
cihazınızdaki sıkıntı nedir?
Hocam geçici kayıt işlemiyle ilgili bilgi bulamadım. Pm'den yardımcı olur musunuz. Geçici kayıt oluşturup bootloader açmak istiyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar. 8 ay önce redmi note 8 pro aldım almaz olaydım. Satıcıyla konuştuk IMEI kayıtlı mı dedim kayıtlı dedi açıklamalarda yazmıştı neyse güvenip aldık.7-8 ay kullanıldı 1 hafta önce IMEI gitti işlerden dolayı uğraşamadım bugün denedim bootloader kilidini kontrol ettim ne yayazıki kapalıymış hiç bi işlem yapamadım sim kart interneti gerekliymiş kafamdan vurulmuşa döndüm. Arkadaşlar bi çözümü varmı lütfen yardım edin. IMEI süresini bir kaç gün uzatamazmıyız
Hocam benim sorunum da aynı çözümü buldunuz mu? Geçici şebeke uzatma yapmayı düşünüyorum ben de ama bilgi bulamadım bununla ilgili. Siz n'aptınız?

Oyla:

musaagac

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
musa
Cihazım
iphone 7 plus
Konular
0
Selam benim elimde bi tane mi note 10 var süresi doldu buna gecici kaydı kaça yaparsınız?

Oyla:

yasins34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
elektironikteknisi
Konular
0
Süre Uzatma Veya Yetkili Hesap Olmadan da IMEI Halledilir Hocam
yurt dışı kayıtlı bir cihazım var ve imail atamadan kapandı imail atılması içinde tabi bootlouder gerekmekte cihazım poco x3 nfc bootlouder atmak istedim ama malumunuz cihaz mobil veri bağlantısı istemekte imail kapalı olduğundan yapamamaktayım bu durum ile alakalı ne yapmam gerekiyor cihazım daha çok yeni kullanamıyorum. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. imail süresini uzatma şansımız var mı bootlouder yapabilmem için hocam . var ise özelden detayları konuşa bilirmiyiz.

Oyla:

GadReg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
25
Nasil olacak rootsuz bootloader kilitli cihaza box ile mi?
yurt dışı kayıtlı bir cihazım var ve imail atamadan kapandı imail atılması içinde tabi bootlouder gerekmekte cihazım poco x3 nfc bootlouder atmak istedim ama malumunuz cihaz mobil veri bağlantısı istemekte imail kapalı olduğundan yapamamaktayım bu durum ile alakalı ne yapmam gerekiyor cihazım daha çok yeni kullanamıyorum. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. imail süresini uzatma şansımız var mı bootlouder yapabilmem için hocam .
Note 8 Pro MTK İşlemci Olduğu İçin Bootloader Kilidi Açık Olmasa Bile Bypass Yapılarak IMEI Atılabilir

Oyla:
Üst Alt