Yardım IMEI işlemli telefon Mi hesabından çıkmıyor.

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
Merhaba Redmi note 8 pro cihazım var bu gün imei attırdım. BL açık cihaz açılınca eski mi hesabının şifresini istiyor giriyorum hesaba giriş yapıyor. Telefon açıldıktan sonra Hesaptan çıkmak için girdiğimde şifreyi giriyorum lakin sürekli dönüyor bir türlü çıkmıyor. yaşayan oldu mu ? Çözümü varmıdır ?

Merak edenler için fast boottan eski rom kurdum ota ile güncelledim imei gitmedi. Lakin hesaptan çıkış yapamadığım için ayarlardan sıfırlayamadım.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
sizide yoruyorum kusura bakmayin ama beklemenin sonunda birsey olacak mi ki :) unuttuk imei reapair yaparken mi hesaptab cikmayi basimiza bela oldu :(
Estağfurullah hocam,bunun sözünü veremem ancak bekleyin bir süre bunu uygulayıp sonuca ulaşan kullanıcılarımız oldu forumda.

Oyla:

hamza6566

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hamza
Cihazım
note 8 pro
Konular
3
Estağfurullah hocam,bunun sözünü veremem ancak bekleyin bir süre bunu uygulayıp sonuca ulaşan kullanıcılarımız oldu forumda.

tamam deneyeyim.birazdan mi flash ile telefonu ilk aldigimdaki romu atacagim mi hesap sorun cikarmaz degilmi.imei repair yaparken global rom atmistik arama mesajlar ve kisiler uygulamasi google uygulamasi olmus ben xiaominin stok uygulamasi olmasi icin rom flashlayacagim

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
tamam deneyeyim.birazdan mi flash ile telefonu ilk aldigimdaki romu atacagim mi hesap sorun cikarmaz degilmi.imei repair yaparken global rom atmistik arama mesajlar ve kisiler uygulamasi google uygulamasi olmus ben xiaominin stok uygulamasi olmasi icin rom flashlayacagim
Hesaptan çıkış yapıp rom atmanız daha iyi olacaktır.

Oyla:

hamza6566

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hamza
Cihazım
note 8 pro
Konular
3
Hesaptan çıkış yapıp rom atmanız daha iyi olacaktır.
ana harbiden oldu cihazi uyku modundan cikardim ekran kapanmasin diye oturumu kapat dedim bi koseye biraktim cikmie Mi Hesaptan

Simdi rahatca Rom Flashlayabilirim degil mi hocam

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-22-16-06-25-166_com.xiaomi.account.jpg
    Screenshot_2020-05-22-16-06-25-166_com.xiaomi.account.jpg
    223,5 KB · Görüntüleme: 22
Oyla:
Üst Alt