Yardım İmei işlemi sonrası güncelleme yapamıyorum

ilyas1212

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
oneplus 9R
Konular
10
Merhaba. Ben de de Mi 10T var. Aynı işlem yapıldı ve telefonumda magisk yüklü. Ama rootlu olmasından dolayı bazı programlar hata veriyor. Haliyle herhangi bir güncelleme alamıyorum. Yeni bir telefon olduğu için yanlış bir şey de yapmak istemiyorum.
Root u kaldirmak istemiyorsan romu twrp uzerinden yüklemelisiniz

Kreyzi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kreyzi
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
3
Risk almayip aldigim yere ugradim bastan stock rom kurdular twrpsiz sanirim. Bi hata olur imei patlar diye kendim ilismek istemedim sorumluluk bende olmasin diye su an sorunsuz 12.1.3 guncellemesini indirip kurdum otadan.

Cevaplar icin tesekkurler herkese.

musidrili

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 10T
Konular
0
Risk almayip aldigim yere ugradim bastan stock rom kurdular twrpsiz sanirim. Bi hata olur imei patlar diye kendim ilismek istemedim sorumluluk bende olmasin diye su an sorunsuz 12.1.3 guncellemesini indirip kurdum otadan.

Cevaplar icin tesekkurler herkese.
Şuan bir problem yaşadınız mı?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Cihazda twrp olmasa hadi IMEI düşmez önceden düşen seriler vardı ama şuan düşmüyor genel olarak yinede işlem öncesi efs yedeği alıp usb bellek veya pc gibi depolamada saklamak en mantıklı olandır başka bir şey kaynaklı düşerse direk cihaza kopyalayıp yedek alınan custom recovery üzerinden restore yapabilirsiniz.
Hayat kurtaran bir işlem aslında efs yedeği almak 6 sene önceki note 2 cihazın bile Efs yedeği hala yandisk hesabımda durmakta işime yaramaz artık zamanında aldığım her cihazın efs yedeğini mutlaka alıp yandiske atarım birgün lazim olur düşüncesiyle

reis35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alper
Cihazım
mi mix 3
Meslek
Güvenlik
Konular
0
Twrp de ota güncelleme yapıyor twrp hangi sürümü var bende imei attım onla alakalı Bi durum değil bu twrp sürümünden kaynaklı

Kreyzi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kreyzi
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
3
Cihazda twrp olmasa hadi IMEI düşmez önceden düşen seriler vardı ama şuan düşmüyor genel olarak yinede işlem öncesi efs yedeği alıp usb bellek veya pc gibi depolamada saklamak en mantıklı olandır başka bir şey kaynaklı düşerse direk cihaza kopyalayıp yedek alınan custom recovery üzerinden restore yapabilirsiniz.
Hayat kurtaran bir işlem aslında efs yedeği almak 6 sene önceki note 2 cihazın bile Efs yedeği hala yandisk hesabımda durmakta işime yaramaz artık zamanında aldığım her cihazın efs yedeğini mutlaka alıp yandiske atarım birgün lazim olur düşüncesiyle
şu an problem yok hocam. 12.3 güncellemesini ota ile sorunsuz yaptım. 12.5 hala gelmedi gerçi daha ^^

reis35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alper
Cihazım
mi mix 3
Meslek
Güvenlik
Konular
0
şu an problem yok hocam. 12.3 güncellemesini ota ile sorunsuz yaptım. 12.5 hala gelmedi gerçi daha ^^
Onu da eu romun sitesinden indirip twrp yada güncelleme yaptığın yerden paketi seçip yükleyebilirsin

Kreyzi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kreyzi
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
3
Onu da eu romun sitesinden indirip twrp yada güncelleme yaptığın yerden paketi seçip yükleyebilirsin
Guncellemeyi ayarlar telefon hakkinda kismindan yapiyorum normalde. Su an tum global cihazlara verildi mi acaba 12.5 ota uzerinden ?

Üst Alt