Soru Imei ile ilgili..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TeslaAlien06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Belli değil
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
5.0
Telefon Modeli
S4
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhabalar. Ben yeni alacağım xiaomi marka telefonu yurtdışında getirilmiş olan yani sahibinden de satılanlardan almak istiyorum. Fiyatlar 500-600 tl daha ucuz. Ama kayıtsız oluyor. Ben eğer böyle bir tel alırsam kayıt için 500 tl mi ödemeliyim yoksa evdeki eski telefonun imeisini alacağım telefona atsam olur mu? İmei konusunda aydınlatırsanız sevinirim.

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Biraz sıkıntı yaşarsınız. Güncellemden sonra IMEI kaybolmasını engellemek için TWRP kurup efs backup almanız gerekcek. IMEI Repair yapmanız gerekecek. İsterseniz yapabilirsiniz fakat forum yetkilileri yasal değil diye rehber hazırlamıyorlar bilen birisi ile olabilir.

Oyla:

TeslaAlien06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Belli değil
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biraz sıkıntı yaşarsınız. Güncellemden sonra IMEI kaybolmasını engellemek için TWRP kurup efs backup almanız gerekcek. IMEI Repair yapmanız gerekecek. İsterseniz yapabilirsiniz fakat forum yetkilileri yasal değil diye rehber hazırlamıyorlar bilen birisi ile olabilir.
Bu dediğiniz terimlerin bir çoğunu anlamadım ancak kalıcı olmuyor sanırım. Pasaport kaydı da 500 lira. En iyisi pasaport kayıtlı almak. Veya bir telefoncuya yaptırmak sanırım :(

Oyla:

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Bu dediğiniz terimlerin bir çoğunu anlamadım ancak kalıcı olmuyor sanırım. Pasaport kaydı da 500 lira. En iyisi pasaport kayıtlı almak. Veya bir telefoncuya yaptırmak sanırım :(

Mesaj düzenlendi.
İme için google den arama yapabilirsiniz

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt