Soru İmei hk.

d.seyitali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Seyitali
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
14
Cümleten selamun aleyküm, elimde imei malum işlemli note 9 pro var geçenlerde temiz kurulum ile tr 12.5 yükledim fakat sonrasında magisk yüklemeyi unuttum haliyle twrp gitti. Şimdi sorum şu cihaz'a otadan güncelleme geldiği zaman yüklesem sıkıntı olur mu imei vs gider mi?

morpheus55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
1
twrp ve root yoksa ve malum işlemi işi iyi bilen biri yaptıysa imei güncelleme ve sıfırlama sonrasında gitmez.

d.seyitali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Seyitali
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
14
Vallahi şuan hiçbir sıkıntı yok. Umarım sonrasında sorun çıkartmaz. Düzgün yapılıp yapılmadığını nasıl anlarım peki.

Merthannn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Merthan
Cihazım
Redmi 9
Konular
11
Cümleten selamun aleyküm, elimde imei malum işlemli note 9 pro var geçenlerde temiz kurulum ile tr 12.5 yükledim fakat sonrasında magisk yüklemeyi unuttum haliyle twrp gitti. Şimdi sorum şu cihaz'a otadan güncelleme geldiği zaman yüklesem sıkıntı olur mu imei vs gider mi?
Cihazın güncellenmesi için root olmaması gerekir ama illaha istiyorsanız saeftynet geçerseniz güncelleme alabiliyorsunuz.
Tekrardan aynı işlemi yapın ama magiski flashlamayı unutmayın imei gitmez sadece belki yanlış şeyleri wipe ederkene yada miflashtan başka rom atma programları var mesela sp_flash_tool mtk cihazlar için bazı cihazlarda imei silebiliyor ama kendi cihazımda silmedi ama garanti istioyrsanız bir efs yedeği alın ne olur ne olmaz :)

morpheus55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
1
her güncellemede imei gidicek diye birşey yokki. drunk~~
tabi ki öyle bir şey yok. önceki mesajımda zaten işini bilen biri yapmışsa gitmez dedim. bunu nasıl anlarız diye sordu arkadaş. düzgün yapılmamışsa gidebilir(ihtimal, kesin gider demiyorum) işte o zaman anlaşılır yapan doğru mu yapmış hatalı yapmış.

d.seyitali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Seyitali
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
14
Anlaşılan ya zamanla görücez ya da root atıp işimi garantiye alıcam fakat bir kaç konu gördüm root atarken cihaz bootlopa düşüyor diye a11 için hangi konuyu takip etmemi önerirsiniz?

Üst Alt