Çözüldü IMEI gitmeden rom değiştirme

ozcifciyusuff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Taiwan 1.0.2.0
Telefon Modeli
Note 12 Pro 5g
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba Note 12 Pro 5g Taiwan HyperOS var bir hevesle yükledim görüntüsü hoşuma gitmişti ama bazı sorunlar ve oyunda kasmalar var simge koyunca ekranda takılı kalıyor kapatıp açınca 2 kere başlayıp açılıyor MIUI geri dönmek istiyorum ama yazılımla IMEI atıldı gitmeden rom değiştirme şansım var mi mi kilidi açık.

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
Redmi note 12 pro 5g cihazlarında twrp den aldığınız yedekler geri yüklenmiyor bilginize şuan bu cihaza resmi twrp yok gaza gelip yüklemeyin efs yedeği alsanızda geri yüklenmez

Oyla:

ozcifciyusuff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
8
Redmi note 12 pro 5g cihazlarında twrp den aldığınız yedekler geri yüklenmiyor bilginize şuan bu cihaza resmi twrp yok gaza gelip yüklemeyin efs yedeği alsanızda geri yüklenmez
Valla twrp yükledim cihaz brick oldu yeni rom kurdum eski imeiler geri geldi cihaz kendine geldi HyperOS rom gerçekten çok kötü aşırı kötü kastırıyor telefonu yardımınız için teşekkürler arkadaşlar.

Oyla:

Marvrex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
4
Valla twrp yükledim cihaz brick oldu yeni rom kurdum eski imeiler geri geldi cihaz kendine geldi HyperOS rom gerçekten çok kötü aşırı kötü kastırıyor telefonu yardımınız için teşekkürler arkadaşlar.
ben şuan aynı telefonda hyperos global rom kullaniyorum gayet iyi bi sıkıntısı yok ekran süreside arttı gibi eskiye göre

Oyla:

ozcifciyusuff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
8
Valla bende çok kasıyordu ısınıyordu MIUI daha iyi şimdilik kendine geldi tel rahatladı.

Oyla:
Üst Alt