Soru IMEI attım ve rehber görüntüsü ile arama ekranı görüntüsü değişti

Aliefe123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
Merhaba arkadaşlar redmi note 8 pro yurtdışı aldığım cihazıma dün IMEI attırdım ardından reset atıldı ve rehber ile arama ekraninin görüntüsü değişti . Çok kötü bir tema gibi oldu. Araştırdım biraz benim cihaz hindistan versiyonmus ve ben o versiyonu geri attirdigim halde eski menü görünümüne gecemiyorum. Ayrıca mi hesabımdan da çıkamıyorum. Telefonumu eski görünümüne kavuşturmak ve mi hesabı için yardımcı olursanız sevinirim

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
47
PGGIN Hindistan sürümü kardeşim hindistan sürümün de arama ve mesajlaşma Xiaomi nin kendi uygulaması ile geliyor ama diğer sürüm de Google'nin kendi arama ve mesajlaşma uygulaması ile geliyor eğer Xiaomi'nin arama ve mesajlaşma uygulamasını kullanmak istiyor isen twrp kurup efs yedeği alıp hindistan sürümünü telefona flaslaman lazım flasladiktan sonra aldığınız efs yedeğini twrpden tekrardan kurup IMEI' nizi tekrardan kullanabilir hale getirebilirsiniz forumda konular mevcut iyi akşamlar :)

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Merhaba
Bu ekran görüntüsü son hali telefonumun
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu da önceki hali. Yani IMEI ve reset atmadan önceki hali.

IMEI attıktan sonra değişti. Nedeni bu mudur. Eski duruma dönemez miyim
Eskiden Hindistan romu kuruluymus, şimdi globale geçmişiniz. Hindistan romunu tekrar kurarsanız miui arama geri gelir

Oyla:

Aliefe123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
PGGIN Hindistan sürümü kardeşim hindistan sürümün de arama ve mesajlaşma Xiaomi nin kendi uygulaması ile geliyor ama diğer sürüm de Google'nin kendi arama ve mesajlaşma uygulaması ile geliyor eğer Xiaomi'nin arama ve mesajlaşma uygulamasını kullanmak istiyor isen twrp kurup efs yedeği alıp hindistan sürümünü telefona flaslaman lazım flasladiktan sonra aldığınız efs yedeğini twrpden tekrardan kurup IMEI' nizi tekrardan kullanabilir hale getirebilirsiniz forumda konular mevcut iyi akşamlar :)
Teşekkür ederim sanırım yedek almak için geç kaldım çünkü IMEI atılırken değişti herşey. Eskiye dönme imkanı var mı başka türlü

Eskiden Hindistan romu kuruluymus, şimdi globale geçmişiniz. Hindistan romunu tekrar kurarsanız miui arama geri gelir
Maalesef gelmedi o pggx.... Kodlu sürümü kurdum ama nafile gelmiyor meret

Oyla:

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
47
Teşekkür ederim sanırım yedek almak için geç kaldım çünkü IMEI atılırken değişti herşey. Eskiye dönme imkanı var mı başka türlü
Dediğim gibi Hindistan sürümünü atmanız lazım PGGIN yazanı o zaman telefonunuzu eski haline getirebilirsiniz forumda telefonunuzun konusu mevcut bir göz atın derim :)

Oyla:

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Geç kalmadınız hocam şuan için yedek alacaksınız çünkü emei attirdiginiz için yedekle tekrar kullanılır hale getirin demiş üstteki mesajda çok iyi şekilde anlatmış arkadas

Oyla:

Aliefe123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
Dediğim gibi Hindistan sürümünü atmanız lazım PGGIN yazanı o zaman telefonunuzu eski haline getirebilirsiniz forumda telefonunuzun konusu mevcut bir göz atın derim :)
Teşekkür ederim :)

Geç kalmadınız hocam şuan için yedek alacaksınız çünkü emei attirdiginiz için yedekle tekrar kullanılır hale getirin demiş üstteki mesajda çok iyi şekilde anlatmış arkadas
Anladım hocam çok teşekkür ederim .bu yöntemi deneyeceğim

Oyla:

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Teşekkür ederim :)

Anladım hocam çok teşekkür ederim .bu yöntemi deneyeceğim
Rica ederim hocam telefonunuzun olduğu bölümde incelerseniz gerekli konular mevvut

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Hocam, kera706 hocamız kendi çözümünü iletmiş burada birbirimize yardımcı olmak için varız böyle terslemeye gerek yok bence
Tersleme gibi bir durum yok, mesajım gayet açık ve anlaşılır lütfen mesajımı tekrar açıklamak zorunda bırakmayın beni angel~~

Oyla:
Üst Alt