Soru IMEI atmadan önce güncelleme yapmak

meodit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Mert
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
8
Selamlar, henüz imei atılmamış (4 ay sürem kaldı) global versiyon bir note 10 pro kullanıyorum. Telefonum hala indonesia 12.5 versiyonunda ve BL açık. IMEI atmadan önce tüm güncellemeleri yapsam imei atarken bana sıkıntı yaşatır mı? Mesela 13.0 versiyonunu yükleyince imei atma işleminde falan bir değişiklik oluyor mu?

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Şöyle cevap vereyim siz kayıt yaptıktan sonrada sorunsuz rom değişimi yapabilrisiniz sadece rom attıktan sonra cihaza modem yazmanız gerekicek sonra sorunsuzca kayıtlı kullabilirsiniz .Sadece güncelleme den sonra modem atmanız gerekicek

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Aslında ben de bunu merak ediyorum. IMEI atınca modemle vs bir şekilde güncelleme sonrası cihaz açılabiliyor. IMEI atmadan güncelleme vs yapabiliyor olmamız lazım modem dosyası flashlamadan. Modem muhabbeti, IMEI attıktan sonra geçerli olması lazım. Bu konuda benim de bilginize ihtiyacım var

kasimtmc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kasim
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
25
Aslında ben de bunu merak ediyorum. IMEI atınca modemle vs bir şekilde güncelleme sonrası cihaz açılabiliyor. IMEI atmadan güncelleme vs yapabiliyor olmamız lazım modem dosyası flashlamadan. Modem muhabbeti, IMEI attıktan sonra geçerli olması lazım. Bu konuda benim de bilginize ihtiyacım var
Repair yapılmadan önce istediğiniz gibi güncelleme yapabilirsiniz hocam. Repair yapıldıktan sonra şebekede sorun çıkarsa güncelleme içinden çıkarıp modem.img flashlayın yeterli

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Repair yapılmadan önce istediğiniz gibi güncelleme yapabilirsiniz hocam. Repair yapıldıktan sonra şebekede sorun çıkarsa güncelleme içinden çıkarıp modem.img flashlayın yeterli
Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Bence de sorun olmaması lazım IMEI Repair öncesi ama yine de emin olmak için sormak istedim. MIUI 13 için sorunsuz modem dosyası da çıktı bugün. Artık repair sonrası cihaz kullanımı her açıdan çok daha rahat olacak

Marriedman92

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Marriedman
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
8
Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Bence de sorun olmaması lazım IMEI Repair öncesi ama yine de emin olmak için sormak istedim. MIUI 13 için sorunsuz modem dosyası da çıktı bugün. Artık repair sonrası cihaz kullanımı her açıdan çok daha rahat olacak
hocam bana özelden dosyaları paylaşabilir misiniz peki rica etsem ?

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
hocam bana özelden dosyaları paylaşabilir misiniz peki rica etsem ?
Bu konuda gerekli dosyaları bulabilirsiniz hocam;

Yukarıda verdiğim konu içinden, eğer modem dosyası ile ilgili bir sorun yaşarsanız seyranli hocama da ulaşabilirsiniz

Marriedman92

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Marriedman
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
8
Bu konuda gerekli dosyaları bulabilirsiniz hocam;

Yukarıda verdiğim konu içinden, eğer modem dosyası ile ilgili bir sorun yaşarsanız seyranli hocama da ulaşabilirsiniz
Çok teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için hocam...

Berkeyalcnky

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
RedmiNote10 Pro
Konular
29
IMEI repair derken direk IMEI atmak mı yoksa su direnç meselesi varmış o mu demek istediğiniz

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Aslında ikisi de. Yazılım ve Direnç ile yapılan işlemler repair işlemleridir. İki farklı yöntem

Üst Alt