Yardım İmei atma

Cihanx3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
X3
Konular
2
mtk cihaz için eng rom u araştırın derim güzel rom dur :) ama daha fazlasını malesef anlatamam ve xda forumu da güzeldir orayı da takip edin. buranın yabancı versiyonu
Teşekkür ederim ama yarım yamalak bilgilerle ben bu işi zor çözerim ciddi manada yardımcı olan birileri yok

tuncay3545

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
Mi 11 T
Konular
5
Ücretsiz programları kullanarak yaptım cihazı MTK portta yedeklerini aldım nvram dosyası düzenledim üzerinde sim2 de yazanı değiştirdim sim1 e ellemedim sonra bu dosyayı flashladım orijinal roma geçtim sorun yok kullanıyorum şu anlık her şeyi eski konularda buldum xda ve Rusça bir forum içinde buldum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam 6 günümü aldı cidden çok uğraştırıcı üstünkörü bir şekilde adımları anlattım yapmaya girişeceksen gidişat bu uzaktan yardımcı olamam cihazdan bıktım çünkü bi kamyon falan çarpsa bahaneyle telefon değiştirsem diye kolluyorum :/
Kardeşim ilerleyen günlerde foruma detayli anlatim ekleyebilirsen seviniriz senden başka henüz bu işi başarabilen çıkmadı.

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
son sözü ben söyleyeyim orj yedeklerini sakla her guncellemede nv hatası alacaksın geri yukleyince telefon açılacak yedekleri kaybedersen herkesin şu o telefon tablet oluyormuş bilgin olsun

Cihanx3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
X3
Konular
2
son sözü ben söyleyeyim orj yedeklerini sakla her guncellemede nv hatası alacaksın geri yukleyince telefon açılacak yedekleri kaybedersen herkesin şu o telefon tablet oluyormuş bilgin olsun
Orninal yedeği nasıl alıyoruz:)

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
Twrp den görunuyorsa beckuptan efs yedeği alıp bir kaç yerde aldığın yerde sakla

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
Bu formda da vardı İngilizce site paylaşmış birisi mtk efs yedeği alma yazın komutla efs yedeği nasıl alınır tarif etmiş forumda

Üst Alt