Yardım imei atılmış redmi note 8 pro da bootloader kilitlendi telefon acılmıyor cözüm var mı ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Bu cihazlar için uzaktan destek veriyoruz. Ücretli Onarımlar buradan destek alabilirsiniz..

DarkLegion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
31
fastboot modunda mi flash tool ile global rom yüklerken seçenek değiştirmediğim için kapandı acılmıyor.
Hocam cihaz mi flash tool'da gözüküyorsa korkmanıza gerek yok. Device yazan bölüm cihazın ta kendisidir ve bu bölümü göremezseniz cihaz patatestir. Cihaz gözüküyorsa öncelikle bl kilidini açın. Bootloader kilidini forumda bir çok kişi anlatmıştır. Onları dikkatlice okuyun ve uygulayın. Daha sonra uygun romu indirerek flashlayın. Cihaz hiç tepki vermiyor ya da açılmıyor ise EDL mode kullanacaksınız. Twrp kısmı da var, bu ikinci yol. Cihaza twrp yazdırıp ordan da rom atılabilir hiç bir sıkıntı olmaz. IMEI repair yapılmış cihazlarda mi flash tool ve twrp IMEI götürmez. Hard reset ve benzeri uygulamalar IMEI'yi silip süpürür

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Hocam cihaz mi flash tool'da gözüküyorsa korkmanıza gerek yok. Device yazan bölüm cihazın ta kendisidir ve bu bölümü göremezseniz cihaz patatestir. Cihaz gözüküyorsa öncelikle bl kilidini açın. Bootloader kilidini forumda bir çok kişi anlatmıştır. Onları dikkatlice okuyun ve uygulayın. Daha sonra uygun romu indirerek flashlayın. Cihaz hiç tepki vermiyor ya da açılmıyor ise EDL mode kullanacaksınız. Twrp kısmı da var, bu ikinci yol. Cihaza twrp yazdırıp ordan da rom atılabilir hiç bir sıkıntı olmaz. IMEI repair yapılmış cihazlarda mi flash tool ve twrp IMEI götürmez. Hard reset ve benzeri uygulamalar IMEI'yi silip süpürür
Bootloader kapalı cihaza twrp yüklenmez. Ayrıca Çin cihaza global romu Edl'den atamazsınız

Üst Alt