Soru imei atılmış cihazlar da hafıza kartı takılır mı

Ta7er

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taner
Cihazım
Note 3
Konular
2
İmei atılmış cihazlarda sim 2 kullanılıyormuş. Benim merak ettiğim redmi note 8 pro da da bu şekilde mi olduğu. Bunu şu sebeple merak ediyorum sim kart tepsisi hibrit yapıda olduğu için sim 2 yerine hat takıldığında hafıza kartınıda kullanabiliyor muyuz. Bu sekilde kullanan arkadaşlar cevap verirseniz sevinir.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
İmei atılmış cihazlarda sim 2 kullanılıyormuş. Benim merak ettiğim redmi note 8 pro da da bu şekilde mi olduğu. Bunu şu sebeple merak ediyorum sim kart tepsisi hibrit yapıda olduğu için sim 2 yerine hat takıldığında hafıza kartınıda kullanabiliyor muyuz. Bu sekilde kullanan arkadaşlar cevap verirseniz sevinir.
Maalesef

Oyla:

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Hindistan versiyonda 2 sim 1 sd card yeri var ama versiyondan dolayı kayıt işlem nasıl yapılır tam bilmiyorum.

Oyla:

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54
İmei atılmış telefonda hafıza kartı sim karla birlikte 2-ci yuvaya takmak oluyor. Yalnız bu işlemi yapmak için hafıza kartına zarar vermeden inceltmek lazım ki ikisi bir yerde yuvaya takmak olsun. Bir zamanlar YouTube de böyle bir video izlemiştim. Şimdi bulamadım.

Oyla:

creative14441235

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
s3
Konular
9
Eğer global Note 8 pronuz varsa maalesef SD kartı kullanamıyorsunuz sim kart oraya takılı olacağı için diye biliyorum.
Ama eğer bende ki gibi hindistan için üretilen Note 8 Pro sahibi iseniz, SD kart için ayrılmış farklı bir giriş var. Orayı kullanarak devam edebiliyorsunuz imei atılsa bile.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54
Eğer global Note 8 pronuz varsa maalesef SD kartı kullanamıyorsunuz sim kart oraya takılı olacağı için diye biliyorum.
Ama eğer bende ki gibi hindistan için üretilen Note 8 Pro sahibi iseniz, SD kart için ayrılmış farklı bir giriş var. Orayı kullanarak devam edebiliyorsunuz imei atılsa bile.

Evet öyle. Normalde olmuyor.

Oyla:

zafer715

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zafer
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
Tabi onunda eksisi artisi var. Misal global hafiza karti takilmiyo, hindistanda nfc yok. Kiyaslama yapilirsa 128 gb lik bi hafiza icin bende nfc li olan global daha mantikli. Hafiza karti gereksiz. Ama yedek alacaksaniz yedek alincaya kadar sim karti cikarip hafiza kartina yedek alip sonra tekrar sim karti takabilirsiniz

Oyla:

creative14441235

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
s3
Konular
9
Tabi onunda eksisi artisi var. Misal global hafiza karti takilmiyo, hindistanda nfc yok. Kiyaslama yapilirsa 128 gb lik bi hafiza icin bende nfc li olan global daha mantikli. Hafiza karti gereksiz. Ama yedek alacaksaniz yedek alincaya kadar sim karti cikarip hafiza kartina yedek alip sonra tekrar sim karti takabilirsiniz
Aynen öyle hocam. Ben hiç NFC kullanmadığım için seçim yapmak zor olmadı. Ama kullanan için büyük eksiklik.

Oyla:
Üst Alt