Soru İmei atılmış cihaza rom ve recovery atsak imei gider mi?

ToprioTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Toprak
Cihazım
Galaxy S6 Edge+
Konular
2
Herkese sa. Benim telefon çift sim ime yapılmış ve içinde stock rom ve stock recovery yüklü. Ben buna custom recovery atıp sonra efs yedeği alsam sonrada tom atsam sıkıntı olur mu? Recovery atsak imei uçmaz değilmi? (Cihaza imei repair yapıldı cihaz aslında türkiye garantili) excalabur Cemdede H.kadioglu

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Herkese sa. Benim telefon çift sim ime yapılmış ve içinde stock rom ve stock recovery yüklü. Ben buna custom recovery atıp sonra efs yedeği alsam sonrada tom atsam sıkıntı olur mu? Recovery atsak imei uçmaz değilmi? (Cihaza imei repair yapıldı cihaz aslında türkiye garantili) excalabur Cemdede H.kadioglu
bu cihaza patch yardımıyla yani boxla dirençsiz çift sim işlem yapılabiliyor ama bu işlem cihaza kayıt ediliyor cihazın nvram nvdata ya bir işlem yapmıyor yani yedekleyip geri yükleyince sorun çözülmüyor bu işlemlerle ugraşacak vaktiniz varsa google de aratın imei olaylarını falan bu cihaza yöntem ve yapılışını anlatan siteler var burada link paylaşımı vs yasadışı oldugu için yapılamıyor vaktiniz varsa ugraşın yapın hiç anlamam vaktim de yok diyorsanız bulaşmayın

Üst Alt