Yardım İmei atılınca güncellemeler alır mı

myg37

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Yusuf
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Konular
1
Merhabalar iyi akşamlar hayatımda ilk defa bir xiaomi cihaza imei attırıcam ve samsung cihazlarında ki gibi imei atılınca güncelleme destekleri kesiliyor mu örneğin arayüz ve android sistem güncellemesi ve benim bildiğim kadarıyla henüz 5g'ye imei atılamıyor sizce doğru mu söylüyor diyen kişi

1pesimist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9t
Meslek
Öğretmen
Konular
0
Merhabalar iyi akşamlar hayatımda ilk defa bir xiaomi cihaza imei attırıcam ve samsung cihazlarında ki gibi imei atılınca güncelleme destekleri kesiliyor mu örneğin arayüz ve android sistem güncellemesi ve benim bildiğim kadarıyla henüz 5g'ye imei atılamıyor sizce doğru mu söylüyor diyen kişi
Alır

Reaxionreis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Web Geliştiricisi
Konular
9
Bildiğim kadarıyla bu forumda IMEI atma vb işlerde herhangi bir destek sağlanamıyor. Üzgünüm

Farox

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Farox
Cihazım
Ka-Fa 1500
Konular
4

Güncelleme alır imei işlemlerinde güncelleme sorunu olduğunu duymadım hiç.

Bildiğim kadarıyla bu forumda IMEI atma vb işlerde herhangi bir destek sağlanamıyor. Üzgünüm

Sayın Reaxionreis IMEI atma hususunda bilgi istemiyor ki, sadece güncelleme alıp almayacağını sormuş, sanırım yanlış anladınız :)

Reaxionreis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Web Geliştiricisi
Konular
9
Farox, en sonda sorulan soruya istisnaden böyle cevap verdim. Yanlış anlamış olabilirim yine de .

myg37

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Yusuf
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Konular
1
destekleriniz için hepinize teşekkür ederim.

trsalgado

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
s4
Konular
19
güncelleme geliyor onda bir sıkıntı yok, modem dosyası flashlanan yada anakarta müdahale edilen modellerde güncelleme sonrası tekrar modem dosyası vs atılması gereken durumlar oluşabilir.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Stock yani ''orijinal'' rom yüklerseniz güncelleme alırsınız ota üzerinden, custom yani ''düzenlenmiş'' orijinal olmayan rom yüklerseniz güncellemeleri elle yapmanız gerekir. Ancak bazı cihazlarda güncelleme sonrası modem dosyası silindiği için (sizin cihaz bu sınıfa girebilir) bu işlemi bilen birilerine yaptırmanız daha iyi olur. Forumumuzda imei atma ile ilgili anlatımlar yasaktır, ancak destek almak isterseniz alttaki konu sizin için :)

myg37

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Yusuf
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Konular
1
Stock yani ''orijinal'' rom yüklerseniz güncelleme alırsınız ota üzerinden, custom yani ''düzenlenmiş'' orijinal olmayan rom yüklerseniz güncellemeleri elle yapmanız gerekir. Ancak bazı cihazlarda güncelleme sonrası modem dosyası silindiği için (sizin cihaz bu sınıfa girebilir) bu işlemi bilen birilerine yaptırmanız daha iyi olur. Forumumuzda imei atma ile ilgili anlatımlar yasaktır, ancak destek almak isterseniz alttaki konu sizin için :)
çok teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

güncelleme geliyor onda bir sıkıntı yok, modem dosyası flashlanan yada anakarta müdahale edilen modellerde güncelleme sonrası tekrar modem dosyası vs atılması gereken durumlar oluşabilir.
teşekkürler

mtolgae

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
11
Benim de bildiğim kadarıyla bu cihaza sadece direnç değişimi yoluyla imei atılabiliyor. Bu yüzden kullanıcı cihazı hep rootlu olarak kullanmak zorunda ve güncellemelerde imei uçuyor.

Üst Alt