Yardım İlk Defa Xiomi Almak

xomer19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 7
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 10.2
Telefon Modeli
Redmi note 7
Bootloader Kilidi
Açık
Selam arkadaşlar, ilk defa xiaomi cihaz aldım. Çok memnunum ama diğer Androidlerden biraz farklı geldi. Örneğin bazı uygulamaları kaldıramıyorum.

Şunu yap bunu yap kur kaldır vb dediğiniz şeyler var mıdır?

xomer19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 7
Konular
8
Hayırlı olsun bu arada
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

O da olabilir hocam
Cidden kafam çok karıştı. Yani şöyle ki cpu z indirdim özellikleri tamamen note 7. Ama arka kasası normal 7 nin kasası. Kasayımı değişti adamlar ne yaptı bilmiyorum cidden hiç anlamam da. Kafam çok karıştı.

Oyla:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Cidden kafam çok karıştı. Yani şöyle ki cpu z indirdim özellikleri tamamen note 7. Ama arka kasası normal 7 nin kasası. Kasayımı değişti adamlar ne yaptı bilmiyorum cidden hiç anlamam da. Kafam çok karıştı.
Hocam pro moda bastınız mı ordan onun içinde olabilir

Oyla:

xomer19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 7
Konular
8
Kamerayı açın sağda bulunan 3 adet çizgi tıklayın.acilsn.pencerede göreceksiniz ...
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

48 mp falan yazmıyor hocam basınca. Telefonuda semers iletişimden aldım, arkadaşımın önerisiyle kazıklandım mı ne yaptılar anlamadım ve cidden moralim bozuldu.

aıd64 indirdim özelliklerine baktım telefonun, note 7 yani işlemcisi vs her şeyi note 7. Sürümüm global 10.3.2 idi sanırım dün güncelledim.

Oyla:

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
48 mp falan yazmıyor hocam basınca. Telefonuda semers iletişimden aldım, arkadaşımın önerisiyle kazıklandım mı ne yaptılar anlamadım ve cidden moralim bozuldu.
Tabiki etkilenirsiniz .Haklısınız bende o şekilde görüldüğü için size yardımcı olmaya calistim.Bu konuyu bilen arkadaşlar size yardımcı olurlar .Umarım sorununuz çözülecektir...

Oyla:

xomer19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 7
Konular
8
Tabiki etkilenirsiniz .Haklısınız bende o şekilde görüldüğü için size yardımcı olmaya calistim.Bu konuyu bilen arkadaşlar size yardımcı olurlar .Umarım sorununuz çözülecektir...

Yada yarın aldığım yere götürüp durumu anlatacağım, ki bir kilidi varmış onun açılması 1 hafta sürüyormuş haftaya gel dedi, ama yarın gidip durumu anlatayım belki kasasını vs değiştirmişlerdir tamir olmuş cihaz vermişlerdir bilemiyorum.

Oyla:

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Arkasında 48 Mp yazmayan kapaklarda var sanırım. Önemli olan kameraya girip manuel modda 48 Mp bulmanız. Otomatik modda 12 Mp çekiyor diye biliyorum.

Oyla:

xomer19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 7
Konular
8
Arkasında 48 Mp yazmayan kapaklarda var sanırım. Önemli olan kameraya girip manuel modda 48 Mp bulmanız. Otomatik modda 12 Mp çekiyor diye biliyorum.

Manuel mod noluyor acaba? Yani bende manuel mod değil de pro modu yazıyor ve orda da 48 mp bulamadım. Fotoğraf çektim ayarlardan baktım 4000X3000px yazıyor pro modda.

Oyla:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Manuel mod noluyor acaba? Yani bende manuel mod değil de pro modu yazıyor ve orda da 48 mp bulamadım. Fotoğraf çektim ayarlardan baktım 4000X3000px yazıyor pro modda.
Aynı şey hocam ikiside

Oyla:

xomer19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 7
Konular
8
Arkadaşlar araştırdım ben hint versiyonunu almışım yani 12+2 mp kameralı olanı. Gidip adama desem mi demesem mi bilemedim yani zaten kamera umrumda değil ben kasa değişmiş diye korktum ve 1400 liraya aldım.

Oyla:
Üst Alt